RU
Головна
Дніпро
09:32, 1 Квітня
Информатор UA

Интро

30 березня поліцейські отримали повідомлення про те, що на вулиці Айдарівській помер 3-річний хлопчик. Під час огляду на трупі дитини виявили тілесні ушкодження. Виявилося, що до смерті малюка причетний 29-річний співмешканець матері. Він декілька разів вдарив його у живіт та по тілу. Чоловіка затримали. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію поліції Дніпропетровської області. За попередніми даними з власних джерел, чоловік сказав правоохоронцям, що хлопчик начебто вдарився головою об двері. 31 березня порушнику оголосили про підозру (частина 2 статті 121 ККУ, умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть). Він може провести у тюрмі до 10 років. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Кам'янському п'яний вітчим побив 13-річну дівчинку. Також читайте, що у Дніпрі чоловік побив жінку за зауваження. Крім цього, читайте, що у Дніпрі на Тополиній чоловік побив 8-річного хлопчика.

У Дніпрі на Айдарівській помер 3-річний хлопчик: поліцейські затримали співмешканця матері

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі на Айдарівській помер 3-річний хлопчик: поліцейські затримали співмешканця матері
У Дніпрі чоловік побив 3-річного хлопчика і той помер

30 березня поліцейські отримали повідомлення про те, що на вулиці Айдарівській помер 3-річний хлопчик. Під час огляду на трупі дитини виявили тілесні ушкодження. Виявилося, що до смерті малюка причетний 29-річний співмешканець матері. Він декілька разів вдарив його у живіт та по тілу.

Чоловіка затримали. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію поліції Дніпропетровської області.

За попередніми даними з власних джерел, чоловік сказав правоохоронцям, що хлопчик начебто вдарився головою об двері.

31 березня порушнику оголосили про підозру (частина 2 статті 121 ККУ, умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть). Він може провести у тюрмі до 10 років.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Кам'янському п'яний вітчим побив 13-річну дівчинку. Також читайте, що у Дніпрі чоловік побив жінку за зауваження. Крім цього, читайте, що у Дніпрі на Тополиній чоловік побив 8-річного хлопчика.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.