RU
Головна
Дніпро
11:34, 5 Вересня
Информатор UA

Интро

У неділю, 4 вересня, на жилому масиві Червоний Камінь чоловік у балаклаві напав на 18-річну дівчину. Він схопив її на першому поверсі та силою підняв на третій. Зловмисник погрожував їй ножем та кобурою. Інцидент трапився близько 22:45. За попередньою інформацією, зловмисник відняв в потерпілої 400 гривень. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах. В пресслужбі ГУ НП факт того, що в дівчини забрали гроші, не підтвердили. Відкрите кримінальне впровадження. Чоловіка ще розшукують. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Кам'янському четверо молодиків зламали щелепу поліцейському та пограбували його. Також читайте, що уДніпрі на Авіаційній чоловік штовхнув на сходи 69-річну жінку та пограбував її. Платон Бережний

У Дніпрі на Червоному Камені чоловік напав на 18-річну дівчину у під'їзді

Читать на русском

У Дніпрі поліцейські шукають чоловіка, який напав на дівчину

Читать на русском
У Дніпрі на Червоному Камені чоловік напав на 18-річну дівчину у під'їзді

У Дніпрі поліцейські шукають чоловіка, який напав на дівчину

У неділю, 4 вересня, на жилому масиві Червоний Камінь чоловік у балаклаві напав на 18-річну дівчину. Він схопив її на першому поверсі та силою підняв на третій. Зловмисник погрожував їй ножем та кобурою.

Інцидент трапився близько 22:45. За попередньою інформацією, зловмисник відняв в потерпілої 400 гривень. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.

В пресслужбі ГУ НП факт того, що в дівчини забрали гроші, не підтвердили. Відкрите кримінальне впровадження. Чоловіка ще розшукують.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Кам'янському четверо молодиків зламали щелепу поліцейському та пограбували його. Також читайте, що у Дніпрі на Авіаційній чоловік штовхнув на сходи 69-річну жінку та пограбував її.

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.