RU
Головна
Дніпро
14:55, 29 Листопада
Информатор UA

Интро

У середу, 23 листопада на проспекті Гагаріна автобус №101К збив жінку. ДТП сталася приблизно о 17:50 біля ТЦ «Нагорка». Постраждалу направили до лікарні. За попередньою інформацією, автобус рухався по Гагаріна зі сторони проспекту Дмитра Яворницького, жінка ж переходила дорогу у недозволеному місці. Аби встановити усі обставини події – потрібна допомога свідків. Про це повідомляє Інформатор. За словами мами постраждалої, автобус начебто їхав з вимкненими фарами. Донька жінки отримала численні травми, у тому числі – тріщину у черепі та гематому, через що лікарі провели їй складну операцію, яка тривала кілька годин. Наразі стан постраждалої покращився. Якщо ви бачили момент цієї ДТП – зверніться за номером (096) 342-83-31 (мама постраждалої). Будь-яка інформація може бути корисною. Раніше ми також писали, що у Дніпрі на Слобожанському проспекті зіткнулися Geely, BMW, Mitsubishi та Skoda. У ДТП постраждали чотири людини. Окрім того, на Гагаріна жінка потрапила під колеса Skoda. Повідомляли ми і про те, що на Набережній Заводській Daewoo врізався у паркан. 

У Дніпрі на Гагаріна жінка потрапила під колеса автобуса: потрібна допомога свідків

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі на Гагаріна жінка потрапила під колеса автобуса: потрібна допомога свідків
Необхідна допомога свідків аварії

У середу, 23 листопада на проспекті Гагаріна автобус №101К збив жінку. ДТП сталася приблизно о 17:50 біля ТЦ «Нагорка». Постраждалу направили до лікарні.

За попередньою інформацією, автобус рухався по Гагаріна зі сторони проспекту Дмитра Яворницького, жінка ж переходила дорогу у недозволеному місці. Аби встановити усі обставини події – потрібна допомога свідків. Про це повідомляє Інформатор.

За словами мами постраждалої, автобус начебто їхав з вимкненими фарами. Донька жінки отримала численні травми, у тому числі – тріщину у черепі та гематому, через що лікарі провели їй складну операцію, яка тривала кілька годин. Наразі стан постраждалої покращився.

Якщо ви бачили момент цієї ДТП – зверніться за номером (096) 342-83-31 (мама постраждалої). Будь-яка інформація може бути корисною.

Раніше ми також писали, що у Дніпрі на Слобожанському проспекті зіткнулися Geely, BMW, Mitsubishi та Skoda. У ДТП постраждали чотири людини. Окрім того, на Гагаріна жінка потрапила під колеса Skoda. Повідомляли ми і про те, що на Набережній Заводській Daewoo врізався у паркан

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.