RU
Головна
Дніпро
11:11, 25 Січня
Информатор UA

Интро

У середу, 25 січня, в Дніпрі на вулиці Калиновій чоловік виявив у квартирі тіло дівчини з ножовими пораненнями. У неї перерізане горло та поранення  грудної клітини. Чоловік викликав поліцію. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ГУНП в Дніпропетровській області. За інформацією з власних джерел, поруч із тілом лежав син чоловіка, також із порізами - на руках та внизу живота. Поранений був при свідомості, але не розмовляв. За припущенням самого чоловіка, його син вбив дівчину, а потім спробував вчинити самогубство. На місце викликали швидку. Проте, в якому стані поранений, наразі не відомо. Обставини події з'ясовуватиме слідчий. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі чоловік під час сварки зарізав ножем власного брата. Також читайте, що у Дніпрі 83-річний чоловік вдарив дружину ножем у серце. Крім цього, читайте, що у Кам’янському затримали злочинця, який вбив товариша й сховав тіло в ямі. Опісля чоловік переховувався від правосуддя.

У Дніпрі на Калиновій в квартирі знайшли мертву дівчину та хлопця з порізаними венами

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі на Калиновій в квартирі знайшли мертву дівчину та хлопця з порізаними венами
Подробиці з'ясовуватиме поліція

У середу, 25 січня, в Дніпрі на вулиці Калиновій чоловік виявив у квартирі тіло дівчини з ножовими пораненнями. У неї перерізане горло та поранення  грудної клітини. Чоловік викликав поліцію.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ГУНП в Дніпропетровській області.

За інформацією з власних джерел, поруч із тілом лежав син чоловіка, також із порізами - на руках та внизу живота. Поранений був при свідомості, але не розмовляв. За припущенням самого чоловіка, його син вбив дівчину, а потім спробував вчинити самогубство.

На місце викликали швидку. Проте, в якому стані поранений, наразі не відомо. Обставини події з'ясовуватиме слідчий.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі чоловік під час сварки зарізав ножем власного брата. Також читайте, що у Дніпрі 83-річний чоловік вдарив дружину ножем у серце. Крім цього, читайте, що у Кам’янському затримали злочинця, який вбив товариша й сховав тіло в ямі. Опісля чоловік переховувався від правосуддя.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.