RU
Головна
Дніпро
17:23, 13 Січня
Информатор UA

Интро

У п'ятницю, 13 січня, на вулиці Михайла Коцюбинського сталася ДТП. На з’їзді з Центрального мосту BMW збив підлітка. В результаті утворився великий затор. Аварія сталася приблизно о 16:20. Про це повідомляє Інформатор з місця події. За попередньою інформацією, авто їхало з Центрального мосту у бік центра. В цей час в районі ТРК "МОСТ-Сіті" в не призначеному місці дорогу перебігав підліток. Водій не побачив пішохода і збив його, після чого зупинився на зустрічній смузі. На місце приїхала поліція і швидка. Хлопця відвезли до обласної дитячої клінічної лікарні. Він непритомний. Працює слідчий з ДТП. Рух в обидва боки ускладнений. Сталася аварія Підліток потрапив під колеса Утворився затор Дитина в лікарні Працює поліція А також слідчій Перебігав в не призначеному місці Раніше ми також писали, що у Дніпрі на Донецькому шосе Renault зачепив фуру та перекинувся. Окрім того, на Маршала Малиновського на пішохідному переході ВАЗ збив 12-річну дитину. Повідомляли ми і про те, що на Амурському мосту Chevrolet врізався у відбійник та повис на ньому. Фото: Денис Чубченко

У Дніпрі на Коцюбинського біля «МОСТ-Сіті» підліток потрапив під колеса BMW: утворився великий затор

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі на Коцюбинського біля «МОСТ-Сіті» підліток потрапив під колеса BMW: утворився великий затор
ДТП з постраждалим на заїзді на міст

У п'ятницю, 13 січня, на вулиці Михайла Коцюбинського сталася ДТП. На з’їзді з Центрального мосту BMW збив підлітка. В результаті утворився великий затор.

Аварія сталася приблизно о 16:20. Про це повідомляє Інформатор з місця події.

За попередньою інформацією, авто їхало з Центрального мосту у бік центра. В цей час в районі ТРК "МОСТ-Сіті" в не призначеному місці дорогу перебігав підліток. Водій не побачив пішохода і збив його, після чого зупинився на зустрічній смузі.

На місце приїхала поліція і швидка. Хлопця відвезли до обласної дитячої клінічної лікарні. Він непритомний. Працює слідчий з ДТП. Рух в обидва боки ускладнений.

Сталася аварія
Сталася аварія
Підліток потрапив під колеса
Підліток потрапив під колеса
Утворився затор
Утворився затор
Дитина в лікарні
Дитина в лікарні
Працює поліція
Працює поліція
А також слідчій
А також слідчій
Перебігав в не призначеному місці
Перебігав в не призначеному місці

Раніше ми також писали, що у Дніпрі на Донецькому шосе Renault зачепив фуру та перекинувся. Окрім того, на Маршала Малиновського на пішохідному переході ВАЗ збив 12-річну дитину. Повідомляли ми і про те, що на Амурському мосту Chevrolet врізався у відбійник та повис на ньому.

Фото: Денис Чубченко

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.