RU
Головна
Дніпро
13:30, 20 Листопада
Информатор UA

Интро

У Дніпрі в Чечелівському районі, на вулиці Леваневського, сталася пожежа. Там палав Daewoo. На щастя ніхто не постраждав.  Виклик до поліції надійшов о 00:18. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела в правоохоронних органах.  Поліцейські прибули на місце інциденту. До них вийшов сусід, який поділився відео з камер. На них було видно, що невідомий чоловік підпалив автівку та пішов у невідомому напрямку. Усі обставини інциденту з’ясують правоохоронці.  Раніше ми писали, що у Дніпровському районі палав фургон. Також читайте, що у Дніпропетровській області вогонь охопив ВАЗ. 

У Дніпрі на Леваневського палав Daewoo

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі на Леваневського палав Daewoo
У Дніпрі вогонь охопив Daewoo

У Дніпрі в Чечелівському районі, на вулиці Леваневського, сталася пожежа. Там палав Daewoo. На щастя ніхто не постраждав

Виклик до поліції надійшов о 00:18. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела в правоохоронних органах. 

Поліцейські прибули на місце інциденту. До них вийшов сусід, який поділився відео з камер. На них було видно, що невідомий чоловік підпалив автівку та пішов у невідомому напрямку. Усі обставини інциденту з’ясують правоохоронці. 

Раніше ми писали, що у Дніпровському районі палав фургон. Також читайте, що у Дніпропетровській області вогонь охопив ВАЗ

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.