RU
Головна
Дніпро
16:42, 25 Травня
Информатор UA

Интро

У четвер, 25 травня, у Дніпрі на перехресті бульвару Платонова та вулиці Панікахи сталася ДТП. Тут зіштовхнулись автомобілі Renault та ЗАЗ Sense. Відео моменту аварії потрапило на камеру зовнішнього спостереження.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Ситуаційний центр Дніпра.   Судячи з відео, аварія сталася о 13:22. Водій на ЗАЗ їхав зі сторони бульвару Платонова і під час маневру не дав дорогу автомобілю Renault Duster, який рухався по Панікахи в напрямку кільцевої на зелене світло світлофора.  У цей момент автівки зіштовхнулись, а ЗАЗ розвернуло на дорозі. У пресслужбі Патрульної поліції Дніпропетровської області Інформатору прокоментували факт події. На щастя, обійшлося без постраждалих. А патрульні склали протокол відносно водія ЗАЗ за статтею 124 КУпАП (Кодекс України про адміністративні правопорушення).  Нагадаємо, що 24 травня на Донецькому шосе мотоциклістка на Kawasaki збила жінку. Також писали про аварію у Дніпрі на вулиці Спогадів. Там під час руху Citroën врізався у дерево та зніс паркан. Окрім того, у Дніпрі на вулиці Богомаза водій на Hyundai врізався у майданчик для паркування StarPark. 

У Дніпрі на Панікахи зіштовхнулись ЗАЗ та Renault: відео моменту ДТП

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі на Панікахи зіштовхнулись ЗАЗ та Renault: відео моменту ДТП
На щастя, постраждалих не було.

У четвер, 25 травня, у Дніпрі на перехресті бульвару Платонова та вулиці Панікахи сталася ДТП. Тут зіштовхнулись автомобілі Renault та ЗАЗ Sense. Відео моменту аварії потрапило на камеру зовнішнього спостереження. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Ситуаційний центр Дніпра.

 

Судячи з відео, аварія сталася о 13:22. Водій на ЗАЗ їхав зі сторони бульвару Платонова і під час маневру не дав дорогу автомобілю Renault Duster, який рухався по Панікахи в напрямку кільцевої на зелене світло світлофора. 

У цей момент автівки зіштовхнулись, а ЗАЗ розвернуло на дорозі. У пресслужбі Патрульної поліції Дніпропетровської області Інформатору прокоментували факт події.

На щастя, обійшлося без постраждалих. А патрульні склали протокол відносно водія ЗАЗ за статтею 124 КУпАП (Кодекс України про адміністративні правопорушення). 

Нагадаємо, що 24 травня на Донецькому шосе мотоциклістка на Kawasaki збила жінку. Також писали про аварію у Дніпрі на вулиці Спогадів. Там під час руху Citroën врізався у дерево та зніс паркан. Окрім того, у Дніпрі на вулиці Богомаза водій на Hyundai врізався у майданчик для паркування StarPark. 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.