У Дніпрі на проспекті Науки стався прорив - вулиці затоплює
У середу, 27 листопада, у Дніпрі на проспекті Науки сталася аварія на водопровідній мережі. Вода залила територію біля будинків. Утворились штучні "озера".
Про це повідомляє Інформатор з місця подій.
Станом на 15:45, на місці працює важка техніка КП «Дніпроводоканал». Комунальники намагаються виявити причину аварії та її місце. Поки роботи тривають, близько 50 будинків залишились без водопостачання. Зокрема, будинки від №76 до №124. Скільки триватимуть ремонтні роботи наразі невідомо.
У середу, 27 листопада, у Дніпрі на проспекті Науки сталася аварія на водопровідній мережіВода залила територію біля будинківУтворились штучні "озера"Станом на 15:45, на місці працює важка техніка КП «Дніпроводоканал»Комунальники намагаються виявити причину аварії та її місцеПоки роботи тривають, близько 50 будинків залишились без водопостачанняЗокрема, будинки від №76 до №124Скільки триватимуть ремонтні роботи наразі невідомоКомунальні служби намагаються усунути проблему якомога швидшеТехніка на місці робітПроводяться "розкопки"Небезпечні місця огородилиПричину виникнення проблеми шукаютьБіля будинків утворилися великі калюжіТехніка комунальників також у водіПідготовка до робітВода розтікається вулицямиКомунальні служби працюють