RU
Головна
Дніпро
10:51, 17 Серпня
Информатор UA

Интро

Нагадаємо, що у неділю, 14 серпня, на перехресті вулиць Святослава Хороброго та Воскресенської сталося ДТП. Hyundai на перехресті, уникаючи зіткнення, втратив керування і наїхав на бордюр, зачепився за дорожній знак та перевернувся. Постраждалі у ДТП написали пост у Facebook. Про це повідомляє Інформатор. Водій зазначив, що в аварії постраждали він сам та його дружина. Обоє живі, але в них діагностували травми хребта. Тому якщо хтось хоче допомогти, то на сторінці можна знайти реквізити. Раніше ми писали про те, що у Дніпрі на Святослава Хороброго перевернувся Hyundai. Також повідомляли, що у Дніпрі на Орловській фура знесла три стовпи, там обірвався електричний кабель. Савчук Сергій

У Дніпрі на Святослава Хороброго перевернувся Hyundai: як допомогти постраждалим

Читать на русском
У Дніпрі на Святослава Хороброго перевернувся Hyundai: як допомогти постраждалим

У Дніпрі на Святослава Хороброго перевернувся Hyundai: як допомогти постраждалим

Нагадаємо, що у неділю, 14 серпня, на перехресті вулиць Святослава Хороброго та Воскресенської сталося ДТП. Hyundai на перехресті, уникаючи зіткнення, втратив керування і наїхав на бордюр, зачепився за дорожній знак та перевернувся.

Постраждалі у ДТП написали пост у Facebook. Про це повідомляє — Інформатор.

Водій зазначив, що в аварії постраждали він сам та його дружина. Обоє живі, але в них діагностували травми хребта. Тому якщо хтось хоче допомогти, то на сторінці можна знайти реквізити.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі на Святослава Хороброго перевернувся Hyundai. Також повідомляли, що у Дніпрі на Орловській фура знесла три стовпи, там обірвався електричний кабель.

 

Савчук Сергій 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.