У Дніпрі на Великій Діївській біля банкомату пограбували жінку

У Дніпрі на Великій Діївській біля банкомату пограбували жінку
Викрав 4 тисячі: у Дніпрі поліцейські затримали чоловіка, який пограбував жінку біля банкомату

У Дніпрі поліцейські затримали чоловіка, який пограбував жінку біля банкомата. Він чекав, поки потерпіла зніме гроші з картки. Потім чоловік напав на постраждалу та викрав з рук 4 тисячі гривень. Злочин стався 30 жовтня 2025 року.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на ГУНП у Дніпропетровській області

Попередньо, нападником виявився 36-річний чоловік. 31 жовтня слідчі повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі. 

Нагадаємо, що у Дніпрі 14-річний хлопець вкрав телефон у чоловіка і перевів з нього 42 тисячі гривень. Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі на Панікахи 20-річний чоловік пограбував підлітка. Крім цього, що у Покрові 17-річний хлопець побив 50-річного колишнього військового та пограбував його.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити