RU
Головна
Дніпро
17:07, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

У четвер, 24 листопада, у Дніпрі по провулку Глиняний сталася пожежа. Там вогонь охопив двоповерховий житловий будинок. З вогнем боролися рятувальники.  Виклик на лінію “101” надійшов о 12:22. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.  Рятувальники встановили, що полум’я охопило дах двоповерхового житлового будинку. Вогонь стрімко поширювався по всій площі покрівлі. Через це існувала загроза поширення пожежі на поблизу розташовані будинки.  Вогонь пошкодив речі домашнього вжитку та конструкції даху будинку на загальній площі 70 квадратних метрів. На щастя, ніхто не постраждав.  Пожежу локалізовано о 12:58, ліквідовано — 13:06. Раніше ми писали, що у Дніпрі на Тополі поблизу дитячого майданчика виникла пожежа. Писали ми й про те, що у Дніпрі на Академіка Белелюбського горів склад.   У Дніпрі по провулку Глиняний сталася пожежа Там вогонь охопив двоповерховий житловий будинок

У Дніпрі палав двоповерховий будинок

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі палав двоповерховий будинок
У Дніпрі вогонь охопив двоповерховий будинок

У четвер, 24 листопада, у Дніпрі по провулку Глиняний сталася пожежа. Там вогонь охопив двоповерховий житловий будинок. З вогнем боролися рятувальники. 

Виклик на лінію “101” надійшов о 12:22. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУ ДСНС у Дніпропетровській області. 

Рятувальники встановили, що полум’я охопило дах двоповерхового житлового будинку. Вогонь стрімко поширювався по всій площі покрівлі. Через це існувала загроза поширення пожежі на поблизу розташовані будинки. 

Вогонь пошкодив речі домашнього вжитку та конструкції даху будинку на загальній площі 70 квадратних метрів. На щастя, ніхто не постраждав. 

Пожежу локалізовано о 12:58, ліквідовано — 13:06.

Раніше ми писали, що у Дніпрі на Тополі поблизу дитячого майданчика виникла пожежа. Писали ми й про те, що у Дніпрі на Академіка Белелюбського горів склад

 У Дніпрі по провулку Глиняний сталася пожежа
 У Дніпрі по провулку Глиняний сталася пожежа
Там вогонь охопив двоповерховий житловий будинок
Там вогонь охопив двоповерховий житловий будинок

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.