RU
Головна
Дніпро
16:41, 23 Серпня
Информатор UA

Интро

У Дніпрі патрульні Олексій Горбачов, Сергій Родін та Євген Плетньов почули в радіоефірі про надзвичайну подію. З вікна квартири на шостому поверсі висіла літня жінка. Поліцейські одразу вирушили на допомогу. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію патрульної поліції Дніпропетровської області. На щастя, жінку встигли витягти. Виявилося, що вона живе сама. Копи викликали швидку та передали бабусю медикам. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі патрульні врятували жінок з кафе, що горіло. Також читайте, що дніпровські поліцейські допомогли чоловіку, який ледь не задихнувся у задимленому домі.

У Дніпрі патрульні врятували бабусю, яка ледь не випала з вікна шостого поверху

Читать на русском
У Дніпрі патрульні врятували бабусю, яка ледь не випала з вікна шостого поверху

У Дніпрі патрульні врятували життя літньої жінки

У Дніпрі патрульні Олексій Горбачов, Сергій Родін та Євген Плетньов почули в радіоефірі про надзвичайну подію.

З вікна квартири на шостому поверсі висіла літня жінка. Поліцейські одразу вирушили на допомогу. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію патрульної поліції Дніпропетровської області. 

На щастя, жінку встигли витягти. Виявилося, що вона живе сама. Копи викликали швидку та передали бабусю медикам.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі патрульні врятували жінок з кафе, що горіло. Також читайте, що дніпровські поліцейські допомогли чоловіку, який ледь не задихнувся у задимленому домі.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.