RU
Головна
Дніпро
14:11, 9 Серпня
Информатор UA

Интро

У вівторок, 9 серпня, у поліцію повідомили про те, що у Дніпрі заміновано дві будівлі. Мова йшла про міськраду та ТРК "МОСТ-сіті". Обидва виклики надійшли на лінію "102" приблизно о 12:00. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ДСНС у Дніпропетровській області. На місце прибули вибухотехніки ГУНП. Обидві будівлі обстежили, ніяких вибухонебезпечних чи підозрілих предметів не виявили. Евакуацію у будівлях не проводили. Відомо, що заявляли про мінування різні люди. Раніше ми повідомляли про те, що поліцейські затримали 19-річну дівчину, яка «заміновувала» дніпровські редакції, лікарні та ТРЦ. Також писали, що у Кривому Розі чоловік «замінував» відділення поліції. Ярослав Жахалов

У Дніпрі повідомили про мінування будівлі міськради і "МОСТ-сіті"

У Дніпрі повідомили про мінування будівлі міськради і МОСТ-сіті

У Дніпрі повідомили про мінування будівлі міськради і "МОСТ-сіті"

У Дніпрі повідомили про мінування будівлі міськради і МОСТ-сіті

У вівторок, 9 серпня, у поліцію повідомили про те, що у Дніпрі заміновано дві будівлі. Мова йшла про міськраду та ТРК "МОСТ-сіті".

Обидва виклики надійшли на лінію "102" приблизно о 12:00. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ДСНС у Дніпропетровській області.

На місце прибули вибухотехніки ГУНП. Обидві будівлі обстежили, ніяких вибухонебезпечних чи підозрілих предметів не виявили. Евакуацію у будівлях не проводили. Відомо, що заявляли про мінування різні люди.

Раніше ми повідомляли про те, що поліцейські затримали 19-річну дівчину, яка «заміновувала» дніпровські редакції, лікарні та ТРЦ. Також писали, що у Кривому Розі чоловік «замінував» відділення поліції.

Ярослав Жахалов

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.