RU
Головна
Дніпро
14:59, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

Попри війну та обмеження від Кабміну для міст фінансувати фактично будь-які ремонти, крім аварійних, у Дніпрі роблять усе, аби і далі дбати про міське господарство. Одним з пріоритетів залишається укріплення систем зливової каналізації. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради.  «Проблеми дощової каналізації у Дніпрі завжди належали до інфраструктурних. Так склалося історично. Якщо ви пам’ятаєте, ми працювали над цією проблемою всі останні роки — замінювали дощову каналізацію, прочищали її. Дуже багато було зроблено. В умовах війни є проблеми з фінансуванням. Але ми вирішуватимемо це і далі — як тільки можливо», — наголосив міський голова Дніпра Борис Філатов. Щоб уникнути підтоплень проїжджої частини і трамвайних колій під час осінніх дощів, на вул. Деземівській ще на початку літа комунальники прочистили проблемний колектор. Йдеться про ділянку завдовжки 220 метрів. Також почистили водовідвідні лотки та відновили пошкоджені оглядові колодязі. Нещодавно тут зробили профілактичну чистку трубопроводів. «Промиваємо канал відходу води. Щоб калюжі не стояли, а вода йшла вільно, без проблем. Щоб у місті ані сміття, ані чого такого не залишалося», — розповів комунальник Віталій.  Схожі роботи ведуться й на інших ділянках. Там до ладу приводять дощоприймачі — встановлюють опалубки, бетонують стіни та основу. Загалом по Дніпру щодня працюють 8 бригад комунальників. Вони чистять і де потрібно ремонтують дощоприймачі, а також зливові колектори. Раніше ми розповідали, як у Дніпрі ремонтують одну з найбільших лікарень міста. Писали ми і про ремонти трамвайних колій в Дніпрі.

У Дніпрі продовжують приводити до ладу зливову каналізацію — по місту щодня працюють 8 бригад комунальників

Читать на русском
У Дніпрі продовжують приводити до ладу зливову каналізацію — по місту щодня працюють 8 бригад комунальників

По Дніпру щодня працюють 8 бригад комунальників. Вони чистять і де потрібно ремонтують дощоприймачі, а також зливові колектори.

Попри війну та обмеження від Кабміну для міст фінансувати фактично будь-які ремонти, крім аварійних, у Дніпрі роблять усе, аби і далі дбати про міське господарство.

Одним з пріоритетів залишається укріплення систем зливової каналізації. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради. 

«Проблеми дощової каналізації у Дніпрі завжди належали до інфраструктурних. Так склалося історично. Якщо ви пам’ятаєте, ми працювали над цією проблемою всі останні роки — замінювали дощову каналізацію, прочищали її. Дуже багато було зроблено. В умовах війни є проблеми з фінансуванням. Але ми вирішуватимемо це і далі — як тільки можливо», — наголосив міський голова Дніпра Борис Філатов.

Щоб уникнути підтоплень проїжджої частини і трамвайних колій під час осінніх дощів, на вул. Деземівській ще на початку літа комунальники прочистили проблемний колектор. Йдеться про ділянку завдовжки 220 метрів. Також почистили водовідвідні лотки та відновили пошкоджені оглядові колодязі. Нещодавно тут зробили профілактичну чистку трубопроводів.

«Промиваємо канал відходу води. Щоб калюжі не стояли, а вода йшла вільно, без проблем. Щоб у місті ані сміття, ані чого такого не залишалося», — розповів комунальник Віталій. 

Схожі роботи ведуться й на інших ділянках. Там до ладу приводять дощоприймачі — встановлюють опалубки, бетонують стіни та основу.

Загалом по Дніпру щодня працюють 8 бригад комунальників. Вони чистять і де потрібно ремонтують дощоприймачі, а також зливові колектори.

Раніше ми розповідали, як у Дніпрі ремонтують одну з найбільших лікарень міста. Писали ми і про ремонти трамвайних колій в Дніпрі.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.