RU

У Дніпрі пройшла акція «НЕ ЗАЛЕЖНА» від Благодійного Фонду «PEREMOGA»

Читать на русском

Акція «НЕ ЗАЛЕЖНА» у Дніпрі

Читать на русском
У Дніпрі пройшла акція «НЕ ЗАЛЕЖНА» від Благодійного Фонду «PEREMOGA»

Акція «НЕ ЗАЛЕЖНА» у Дніпрі

24 серпня до Дня Незалежності України волонтери Благодійного Фонду «PEREMOGA» провели акцію «НЕ ЗАЛЕЖНА».

У серці Дніпра була створена арт-інсталяція, на якій команда Фонду підняла символ нашої свободи, наш прапор, у вільне чисте блакитне небо.

Довжина прапора становила 29 метрів, що можна визнати одним із рекордів Дніпра. Хоча, цього дня, волонтери не думали про рекорди, метою було показати світу, що ми, Українці, не боїмося, що ми свідомо позбавляємося від залежностей, що ми єдині як ніколи, що ми – Нація, яка згуртувалася заради однієї спільної мети, Перемоги України! Під прапором був розташований інтерактивний арт-об'єкт, це чистий аркуш, на якому кожен охочий міг позбутися від ЗАЛЕЖНОСТЕЙ та стати частиною великого, додавши одну стрічку до загальної інсталяції, букв «UA». Особливим було те, що на стрічці кожен писав, що саме для нього значить «Незалежність». 

Люди писали: «Свобода», «Життя», «Любов», «Діти», «Маріуполь», «Калина», «Життя без повітряних тривог», «Буча», «Гідність», «Повернутися додому», «Херсон», «Сєверодонецька Воля», «Азов», «Єдність», «Вільна Донецька область», «Воля», «Слава ЗСУ», «Перемога», «Мій Крим» тощо.

Важливо зазначити, що до акції змогли приєднатися українці з різних міст та країн, які надіслали свої тлумачення «Незалежності» волонтерам Фонду, а вони, у своєю чергою, наносили їх на стрічки арт-об'єкта.

Незалежність країни будується на незалежності кожного з нас, і саме тому, акція «НЕ ЗАЛЕЖНА» від Фонду «PEREMOGA» стала одним із способів нагадати всім нам про неприпинну боротьбу українського народу за свою свободу, честь та гідність!

«НЕ ЗАЛЕЖНА» – це про історії людей. Про кожного, хто зіткнувся у цьому світі з руйнуванням та обмеженнями, хто прагне звільнення від залежностей. Щоб стати вільним, щоб по-справжньому відчути ту саму незалежність! Ідея проведення акції прийшла від серця та любові до нашої країни, яка щодня демонструє нам ціну заповітної свободи!» - Анастасія Єрак – директора та співзасновниця Благодійного Фонду «PEREMOGA».

«Наша команда - це не тільки волонтери, це художник, ресторатор, локація, яка стала для нас місцем сили та єдності. Тому саме тут ми робимо акцію. Ми всі одна команда, створююча нові сенси та енергію, аби продовжувати боротьбу, допомагати людям, створювати нову країну! Війна – це трансформація, і кожний з нас через це проходить. Ми всі боремось зі страхами, новими думками, залежностями та закликаємо вас робити так само! Незалежність – це наша сила, Перемога – наша сила, сила міста, країни й кожного з нас» - Анастасія Логутенко - співзасновниця Благодійного Фонду «PEREMOGA».

Акція «НЕ ЗАЛЕЖНА» проходила коло будівлі бізнес-центру "Фабрика" (перехрестя вулиць Магдебурзького права та Шолома Алейхема), на місті штабу Фонду «PEREMOGA» - Moderna.

Перемога – об’єднує! Долучайтеся до благодійності!

Соціальні мережі Фонду:

Анастасія Логутенко та Анастасія Єрак, засновниці БФ «PEREMOGA»

Анастасія Логутенко та Анастасія Єрак, засновниці БФ «PEREMOGA»

Акція «НЕ ЗАЛЕЖНА»
Акція «НЕ ЗАЛЕЖНА»

Партнерський матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.