RU
Головна
Дніпро
13:45, 10 Вересня
Информатор UA

Интро

У Дніпрі викрили та затримали жінку, яка працювала на ФСБ рф. Вона передавала дані про важливі підприємства міста та розташування українських військових. Крім цього жінка доповідала про наслідки ракетних ударів по Дніпру. Завербували окупанти жінку у червні. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужби СБУ та Дніпропетровської обласної прокуратури. За даними слідства, проросійськи налаштована жінка, будучи працівником одного з підприємств ракетно-космічної галузі, надала згоду на співпрацю з оперативним співробітником ФСБ рф. Завдання зі збору інформації вона отримувала за допомогою месенджера Telegram. Жінка мала доступ до інформації щодо оборонних замовлень на підприємстві та повідомляла її представнику країни-агресора. За допомогою Google maps, жінка вказувала місця розташування великих промислових підприємств, підрозділів Нацгвардії України, військових частин ЗСУ на території міста. В ході обшуку вдома у жінки вилучили мобільні термінали та носії комп’ютерних даних. Наразі підозрюваній обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Агент ФСБ Фанатка "путєна" Обшуки вдома Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області викрили двох колаборантів. Також читайте, що мешканець Дніпра продавав автомобілі, які призначалися для ЗСУ.

У Дніпрі співробітниця обороного підприємства працювала на ФСБ

Читать на русском

Жінка доповідала про розташування підприємств та військових

Читать на русском
У Дніпрі співробітниця обороного підприємства працювала на ФСБ

Жінка доповідала про розташування підприємств та військових

У Дніпрі викрили та затримали жінку, яка працювала на ФСБ рф. Вона передавала дані про важливі підприємства міста та розташування українських військових. Крім цього жінка доповідала про наслідки ракетних ударів по Дніпру.

Завербували окупанти жінку у червні. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужби СБУ та Дніпропетровської обласної прокуратури.

За даними слідства, проросійськи налаштована жінка, будучи працівником одного з підприємств ракетно-космічної галузі, надала згоду на співпрацю з оперативним співробітником ФСБ рф. Завдання зі збору інформації вона отримувала за допомогою месенджера Telegram. Жінка мала доступ до інформації щодо оборонних замовлень на підприємстві та повідомляла її представнику країни-агресора.

За допомогою Google maps, жінка вказувала місця розташування великих промислових підприємств, підрозділів Нацгвардії України, військових частин ЗСУ на території міста.

В ході обшуку вдома у жінки вилучили мобільні термінали та носії комп’ютерних даних. Наразі підозрюваній обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Агент ФСБ
Фанатка "путєна"
Обшуки вдома

Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області викрили двох колаборантів. Також читайте, що мешканець Дніпра продавав автомобілі, які призначалися для ЗСУ.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.