RU
Головна
Область
16:45, 1 Вересня
Информатор UA

Интро

У середу, 31 серпня, 4 осіб на автомобілі намагалися перетнути один з блокпостів у Дніпропетровській області. Для перевірки документів їх зупинили військовослужбовці Національної гвардії України. Під час поверхневого огляду особистих речей в одному з телефонів виявили збережені номери з прізвищами громадян рф. А ще сім-картку, придбану в окупованому Мелітополі. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію центрального територіального Управління Національної гвардії України. Окрім того, гвардійці знайшли в одному з месенджерів листування з невідомим та звуковий аудіозапис. Чоловік представився працівником поліції та запитував деякі персональні дані. На питання куди та навіщо вони прямують, він відповісти не зміг. Раніше, на виїзді з Дніпра був зупинений автобус. Під час перевірки документів один з пасажирів запевнив, що при собі документів не має. Та в ході поверхневої перевірки у чоловіка знайшли паспорт громадянина рф, банківські картки TINKOFF та телефон з номерами російських операторів, з якими він тісно підтримував звязок. Ба більше, у даного громадянина також є знайомі, які беруть участь у бойових діях проти України. Даних осіб затримали та передали працівникам профільних правоохоронних органів для подальшого зясування обставин. Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області троє людей чекали "прихода асвабадителей" і займалися антиукраїнською пропагандою. Також читайте,що зрадник з Дніпра ворогу розвіддані про аеродроми, залізничні обєкти та переміщення військових. Також читайте, що в поліції Дніпропетровської області зробили чат-бот в Telegram для боротьби зі зрадниками.

У Дніпрі та області на блокпостах виявили чоловіків, причетних до антиукраїнської діяльності

Читать на русском

Дніпровські гвардійці затримали осіб, які причетні до діяльності проти України

Читать на русском
У Дніпрі та області на блокпостах виявили чоловіків, причетних до антиукраїнської діяльності

Дніпровські гвардійці затримали осіб, які причетні до діяльності проти України

У середу, 31 серпня, 4 осіб на автомобілі намагалися перетнути один з блокпостів у Дніпропетровській області. Для перевірки документів їх зупинили військовослужбовці Національної гвардії України. Під час поверхневого огляду особистих речей в одному з телефонів виявили збережені номери з прізвищами громадян рф. А ще — сім-картку, придбану в окупованому Мелітополі. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію центрального територіального Управління Національної гвардії України. 

Окрім того, гвардійці знайшли в одному з месенджерів листування з невідомим та звуковий аудіозапис. Чоловік представився працівником поліції та запитував деякі персональні дані. На питання куди та навіщо вони прямують, він відповісти не зміг.

Раніше, на виїзді з Дніпра був зупинений автобус. Під час перевірки документів один з пасажирів запевнив, що при собі документів не має. Та в ході поверхневої перевірки у чоловіка знайшли паспорт громадянина рф, банківські картки TINKOFF та телефон з номерами російських операторів, з якими він тісно підтримував зв’язок. Ба більше, у даного громадянина також є знайомі, які беруть участь у бойових діях проти України.

Даних осіб затримали та передали працівникам профільних правоохоронних органів для подальшого з’ясування обставин.

Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області троє людей чекали "прихода асвабадителей" і займалися антиукраїнською пропагандою. Також читайте,що зрадник з Дніпра «зливав» ворогу розвіддані про аеродроми, залізничні об’єкти та переміщення військових. Також читайте, що в поліції Дніпропетровської області зробили чат-бот в Telegram для боротьби зі зрадниками.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.