RU
Головна
Дніпро
17:57, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

У середу, 21 вересня близько 19.00, у ТЦ "Епіцентр" чоловік налаштовував обладнання і стояв на сходах. В якийсь момент він знепритомнів і впав. Працівник зламав шию та помер. Попередньо, йому було 34 роки. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на власні джерела. Як повідомили Інформатору у пресслужбі ГУНП Дніпропетровської області, за даним фактом відкрили кримінальне провадження за другою частиною статті 272 Кримінального кодексу України: порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою. Тіло чоловіка направили на проведення судово-медичної експертизи для встановлення причини смерті. Як коментують подію в "Епіцентрі" "Ввечері 21.09.22 на території ТЦ "Епіцентр" в м. Дніпро раптово помер представник постачальника обладнання СП ТОВ «Модерн-Експо». Наразі створено спеціальну слідчу комісію для розслідування цього випадку. Чекаємо висновків судово-медичної експертизи щодо причин смерті загиблого. За інформацією роботодавців загиблого він хворів на ішемічну хворобу серця", — зазначили у PR-департаменті групи компаній "Епіцентр". Також ми казали, що у Дніпрі на Богдана Хмельницького знайшли труп 59-річного чоловіка. Окрім того, у Кам’янському чоловіка застрелили в спину. 

У Дніпрі в "Епіцентрі" чоловік втратив свідомість і помер

Читать на русском
У Дніпрі в "Епіцентрі" чоловік втратив свідомість і помер

Чоловік впав і зламав шию

У середу, 21 вересня близько 19.00, у ТЦ "Епіцентр" чоловік налаштовував обладнання і стояв на сходах. В якийсь момент він знепритомнів і впав. Працівник зламав шию та помер.

Попередньо, йому було 34 роки. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на власні джерела.

Як повідомили Інформатору у пресслужбі ГУНП Дніпропетровської області, за даним фактом відкрили кримінальне провадження за другою частиною статті 272 Кримінального кодексу України: порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою. Тіло чоловіка направили на проведення судово-медичної експертизи для встановлення причини смерті.

Як коментують подію в "Епіцентрі"

"Ввечері 21.09.22 на території ТЦ "Епіцентр" в м. Дніпро раптово помер представник постачальника обладнання СП ТОВ «Модерн-Експо». Наразі створено спеціальну слідчу комісію для розслідування цього випадку. Чекаємо висновків судово-медичної експертизи щодо причин смерті загиблого. За інформацією роботодавців загиблого він хворів на ішемічну хворобу серця", — зазначили у PR-департаменті групи компаній "Епіцентр".

Також ми казали, що у Дніпрі на Богдана Хмельницького знайшли труп 59-річного чоловіка. Окрім того, у Кам’янському чоловіка застрелили в спину

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.