RU
Головна
Дніпро
21:00, 24 Вересня
Информатор UA

Интро

Правоохоронці продовжують ловити тих, хто допомагає ворогу. Так, у Дніпрі ув’язнений однієї з виправних установ “зливав” дані спецслужбам рф. Він за допомогою прихованого телефону зв’язувався зі своїми спільниками на волі, як передавали йому геолокацію українських блокпостів. Отримані дані зловмисник передавав представникам спецслужб рф, які завербували його через зв’язки у кримінальних колах. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу СБУ. Порушник сподівався, що загарбники у разі захоплення регіону випустять його на волю та дадуть посаду в окупаційній адміністрації. Встановлено, що для комунікації ворог використовував заздалегідь відпрацьовані анонімні Телеграм-канали, а розвіддані отримував у вигляді відміток на електронних картах з фото- та відеофіксацією об’єктів.  Наразі чоловіку повідомили про підозру у несанкціонованому поширенню інформації про переміщення зброї та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ (частина 2 статті 114-2 ККУ). Триває досудове розслідування. 

У Дніпрі в'язень "зливав" ворогу дані про блокпости

Читать на русском

У Дніпрі чоловік, який сидить у тюрмі, допомагав окупантам

Читать на русском
У Дніпрі в'язень "зливав" ворогу дані про блокпости

У Дніпрі чоловік, який сидить у тюрмі, допомагав окупантам

Правоохоронці продовжують ловити тих, хто допомагає ворогу. Так, у Дніпрі ув’язнений однієї з виправних установ “зливав” дані спецслужбам рф. Він за допомогою прихованого телефону зв’язувався зі своїми спільниками на волі, як передавали йому геолокацію українських блокпостів.

Отримані дані зловмисник передавав представникам спецслужб рф, які завербували його через зв’язки у кримінальних колах. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу СБУ.

Порушник сподівався, що загарбники у разі захоплення регіону випустять його на волю та дадуть посаду в окупаційній адміністрації. Встановлено, що для комунікації ворог використовував заздалегідь відпрацьовані анонімні Телеграм-канали, а розвіддані отримував у вигляді відміток на електронних картах з фото- та відеофіксацією об’єктів. 

Наразі чоловіку повідомили про підозру у несанкціонованому поширенню інформації про переміщення зброї та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ (частина 2 статті 114-2 ККУ). Триває досудове розслідування. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.