RU

У Дніпрі важливість схвалення Космічної програми розуміють без додаткових аргументів - Кисилевський

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі важливість схвалення Космічної програми розуміють без додаткових аргументів - Кисилевський
Україна - космічна держава

Верховна Рада схвалила в першому читанні Загальнодержавну цільову науково-технічну космічну програму. Вона передбачає довгострокове державне планування розробки космічних технологій і реалізації проектів в космічній сфері.

Про це повідомив народний депутат Дмитро Кисилевський.

“У Дніпрі важливість схвалення Космічної програми розуміють без додаткових аргументів. Нинішня війна лише підкреслила необхідність космічних технологій не просто для розвитку, а для виживання нашої країни. Зайве говорити, скільки життів українців врятували вчасно отримані супутникові знімки. Але й поза воєнним контекстом очевидно, що космічні технології – це те, що відрізняє сировинні, бідні країни 3-го світу від сучасних розвинених країн. Україна, на щастя, все ще має ці технології. І наш обов’язок – їх зберегти і розвинути”, - відзначив Дмитро Кисилевський на своїй сторінці у Facebook.

Він також повідомив, що програма, прийнята в першому читанні, була підготовлена урядом і Космічним агентством ще до вторгнення 24 лютого. Тому зараз Парламент напрацьовує зміни до другого читання, щоб пріоритети космічної програми і строки її реалізації відповідали викликам, які стоять перед Україною.

Партнерський матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.