RU
Головна
Дніпро
16:15, 27 Серпня
Информатор UA

Интро

26 серпня чоловік мив на автомийці свою машину. Він залишив без нагляду на кілька хвилин свою сумку, в якій лежали 2500 доларів та 1500 гривень. Пізніше він помітив, що грошей немає. Потерпілий запідозрив, що їх взяв водій Renault, який знаходився у той час неподалік (за інформацією з соціальних мереж, це був таксист служби Bolt). Чоловік подзвонив на "102". Про це повідомляє Інформатор з посиланнямна пресслужбу патрульної поліції Дніпропетровської області. Патрульні подивилися записи з камер "Безпечного міста" та з'ясували, куди поїхало авто зловмисника. Її виявили на вулиці Орловській. Водій був поруч. Також на місце події прибули співробітники карного розшуку. Чоловік спочатку все заперечував, а потім зізнався, що взяв гроші та сховав їх на Орловській у кущах. Копи викликали слідчо-оперативну групу, яка вилучила сховані кошти. Вони доставили порушника до відділку. Якщо відео нижче не відображається, будь ласка, перейдіть за посиланням. Нагадаємо, раніше ми писали, що уДніпрі чоловік зірвав з шиї жінки ланцюжок та втік. Також читайте, що у Дніпрі чоловікпограбував 12-річну дівчинку. У Дніпрі чоловік мив машину та помітив, що з неї зникли гроші Виявилося, що їх вкрав водій служби таксі Bolt

У Дніпрі водій служби таксі Bolt вкрав гроші з машини на автомийці

Читать на русском
У Дніпрі водій служби таксі Bolt вкрав гроші з машини на автомийці

У Дніпрі чоловік поцупив долари на автомийці

26 серпня чоловік мив на автомийці свою машину.

Він залишив без нагляду на кілька хвилин свою сумку, в якій лежали 2500 доларів та 1500 гривень. Пізніше він помітив, що грошей немає. Потерпілий запідозрив, що їх взяв водій Renault, який знаходився у той час неподалік (за інформацією з соціальних мереж, це був таксист служби Bolt). Чоловік подзвонив на "102". Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу патрульної поліції Дніпропетровської області. 

Патрульні подивилися записи з камер "Безпечного міста" та з'ясували, куди поїхало авто зловмисника. Її виявили на вулиці Орловській. Водій був поруч.

Також на місце події прибули співробітники карного розшуку. Чоловік спочатку все заперечував, а потім зізнався, що взяв гроші та сховав їх на Орловській у кущах. 

Копи викликали слідчо-оперативну групу, яка вилучила сховані кошти. Вони доставили порушника до відділку. 

Якщо відео нижче не відображається, будь ласка, перейдіть за посиланням.

 

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі чоловік зірвав з шиї жінки ланцюжок та втік. Також читайте, що у Дніпрі чоловік пограбував 12-річну дівчинку.

У Дніпрі чоловік мив машину та помітив, що з неї зникли гроші
У Дніпрі чоловік мив машину та помітив, що з неї зникли гроші
Виявилося, що їх вкрав водій служби таксі Bolt
Виявилося, що їх вкрав водій служби таксі Bolt

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.