RU

У Дніпрі врятували життя воїна з Першотравенська, який на війні отримав поранення обличчя

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі врятували життя воїна з Першотравенська, який на війні отримав поранення обличчя
У Дніпрі провели операцію воїну, який отримав важкі поранення обличчя

До лікарні Дніпрі привезли пораненого воїна з Бахмутського напрямку. Роман вступив до лав ЗСУ у 2022 році. У мирному житті працював шахтарем і любив подорожувати зі своєю коханою. 

На жаль, 3 травня він отримав важке порання з переламами черепа, щелепи та кісток носа. З обличчя "залишилася велика рана і праве око". Воїна терміново доставили до лікарні в Дніпрі. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Сергія Риженка

Нейрохірурги, лори, щелепно-лицьові хірурги відновлюють операціями обличчя. Ще в реанімації воїну вставили трахеостому, яка дозволяє йому жити. Через операції він втратив багато крові. 

Два дні тому Роман вже почав спілкуватися рухами та намагається писати текст на телефоні. Поряд із ним знаходиться його кохана, яка підтримує Романа. Невдовзі Захиснику проведуть пластичну операцію на обличчі за кордоном. 

Нагадаємо, що у Дніпрі на базі однієї з лікарень запустили сучасний реабілітаційний центр для військових та цивільних. Ще ми писали, як медики з Дніпропетровської області провели операцію жінки і дістали з голови 11-метрового паразита. Крім цього, у Дніпрі шпиталізували мати з дочкою після отруєння чадним газом.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.