RU
Головна
Дніпро
09:30, 20 Вересня
Информатор UA

Интро

У ніч на 20 вересня у Дніпрі на вулиці Холодильна сталася пожежа. Там полум’я охопило три автівки —  Honda, Mercedes Sprinter та Volkswagen. На місце прибули рятувальники. Інцидент трапився близько першої години ночі. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела в правоохоронних органах.  За інформацією від ГУ ДСНС у Дніпропетровській області, загоряння локалізовано о 02:08 та ліквідовано — о 02:18. Загальна площа пожежі — 25 квадратних метрів. На щастя, ніхто не постраждав.  Раніше ми писали, що у Дніпрі на вулиці Юдіна згоріли автомобілі SAAB та Hyundai. Також читайте, що у Дніпрі на вулиці Романа Шухевича згоріла квартира. Писали ми й про те, що у Дніпрі на Запорізькому шосе Dacia врізалась у Hyundai. Одне авто згоріло. У ніч на 20 вересня у Дніпрі на вулиці Холодильна сталася пожежа  Там полум’я охопило три автівки —  Honda та два “Спрінтери” На місце викликали рятувальників  

У Дніпрі згоріли Honda, Mercedes та Volkswagen

Читать на русском

На стоянці згоріли три автівки

Читать на русском
У Дніпрі згоріли Honda, Mercedes та Volkswagen

На стоянці згоріли три автівки

У ніч на 20 вересня у Дніпрі на вулиці Холодильна сталася пожежа. Там полум’я охопило три автівки —  Honda, Mercedes Sprinter та Volkswagen. На місце прибули рятувальники.

Інцидент трапився близько першої години ночі. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела в правоохоронних органах. 

За інформацією від ГУ ДСНС у Дніпропетровській області, загоряння локалізовано о 02:08 та ліквідовано — о 02:18. Загальна площа пожежі — 25 квадратних метрів. На щастя, ніхто не постраждав. 

Раніше ми писали, що у Дніпрі на вулиці Юдіна згоріли автомобілі SAAB та Hyundai. Також читайте, що у Дніпрі на вулиці Романа Шухевича згоріла квартира. Писали ми й про те, що у Дніпрі на Запорізькому шосе Dacia врізалась у Hyundai. Одне авто згоріло.

У ніч на 20 вересня у Дніпрі на вулиці Холодильна сталася пожежа
У ніч на 20 вересня у Дніпрі на вулиці Холодильна сталася пожежа
 Там полум’я охопило три автівки —  Honda та два “Спрінтери”
 Там полум’я охопило три автівки —  Honda та два “Спрінтери”
На місце викликали рятувальників
На місце викликали рятувальників

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.