RU
Головна
Дніпро
17:03, 21 Серпня
Информатор UA

Интро

У неділю, 21 серпня, о 13:27 на вулиці Миру у селищі міського типу Васильківка у приватному дворі загорівся Daewoo Sens. Ніхто не постраждав. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ДСНС у Дніпропетровській області. Рятувальники приступили до гасіння легкового автомобіля, що палає. Вогнем знищено автівку Daewoo Sens. О 13:42 займання локалізовано та о 13:55 ліквідовано. Загиблих та постраждалих немає. Причини загоряння автомобіля встановлюються. Рятувальники приступили до гасіння легкового автомобіля, що палає легкового автомобіля Загиблих та постраждалих немає Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області Opel врізався в огорожу моста: двох чоловіків затиснуло в авто. Також ми казали, що на автошляху Дніпро-Миколаїв Honda зїхав у кювет: відео порятунку водія. Савчук Сергій

У Дніпропетровській області згорів Daewoo

Читать на русском

У Дніпропетровській області згорів Daewoo

Читать на русском
У Дніпропетровській області згорів Daewoo

У Дніпропетровській області згорів Daewoo

У неділю, 21 серпня, о 13:27 на вулиці Миру у селищі міського типу Васильківка у приватному дворі загорівся Daewoo Sens. Ніхто не постраждав. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ДСНС у Дніпропетровській області.

Рятувальники приступили до гасіння легкового автомобіля, що палає. Вогнем знищено автівку «Daewoo Sens». О 13:42 займання локалізовано та о 13:55 – ліквідовано. Загиблих та постраждалих немає. Причини загоряння автомобіля встановлюються.

 

Рятувальники приступили до гасіння легкового автомобіля, що палає легкового автомобіля Рятувальники приступили до гасіння легкового автомобіля, що палає легкового автомобіля

Загиблих та постраждалих немає Загиблих та постраждалих немає

 

Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області Opel врізався в огорожу моста: двох чоловіків затиснуло в авто. Також ми казали, що на автошляху Дніпро-Миколаїв Honda з’їхав у кювет: відео порятунку водія.

 

 

 

Савчук Сергій 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.