RU

У Дніпропетровській області 6-річний хлопчик вижив після обстрілу, але став круглим сиротою

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпропетровській області 6-річний хлопчик вижив після обстрілу, але став круглим сиротою
Під час обстрілу Дніпропетровської області загинула майже ціла родина

19 квітня армія рф атакувала Дніпропетровську область. На жаль, внаслідок “прильоту” у Синельникове загинули 4 людей з однієї родини. Найменшого 6-річного хлопчика врятували у Дніпрі, але він залишився круглим сиротою. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука

“Трагедія, яку важко усвідомити. Маленький 6-річний хлопчик залишився один, загинула вся його родина. Від російської ракети у Синельниковому сьогодні загинули його мама, бабуся, старша сестра 14 років і 8-річний брат. Батько помер ще рік тому”, - написав Лукашук. 

Хлопчик наразі перебуває на лікуванні у Дніпрі. У нього осколкові поранення щелепи, опіки, струс та інші діагностовані пошкодження. Його життю вже нічого не загрожує.

Нагадаємо, від атаки по Дніпру та області загинули двоє дітей, 6-річного хлопчика врятували. Раніше ми демонстрували, як виглядає місце “прильоту” у Дніпрі. Розповідали ми й про те, що мер Дніпра Філатов розповів про ракетну атаку. Відреагував на неї й Володимир Зеленський. Писали ми й про те, що через ракетну атаку на Дніпро відбулись масштабні зміни у роботі автобусів, трамваїв та тролейбусів. 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.