RU
Головна
Область
13:32, 4 Вересня
Информатор UA

Интро

Російська ракета влучила у ферму Зелений Гай. Згоріли майбутні домівки для тварин. На щастя, обійшлось без постраждалих. Власники приводять до тями всю худобу, відновлюють загони та починають планове будівництво ферми. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Instagram-сторінку сироварні. Сьогодні на світанку ми сіли на сходи і розплакалися. Від усвідомлення, що склалося дуже багато дивовижних факторів, які зберегли сотні життів. Згодом, ми зможемо про це розповісти. Завдяки нашим співробітникам, пожежникам та сусідам вийшло приборкати пожежу та зібрати до купи тварин, - написали у повідомленні. Що втрачено: частина загонів; всі будівельні матеріали; частково сіно, корма; частково електропостачання. Чим допомогти: сіном; будівельними матеріалами (дошка, брус, металопрофіль, саморізи); зернові: ячмінь, овес, пшениця, кукурудза; медикаментами: заспокійливі для тварин, Седазін (Ксезолин) 1л., Кальфосет 2л., Но-шпа в ампулах, кофеїн 10 пачок, Гельмісан 15 штук, Кальфостоник 10 пачок, Левомеколь, Дексаметазон. Раніше ми писали, у Дніпропетровській області сталася пожежа. Загинули телята та качки. Також читайте, що у Дніпропетровській області врятували маленьке совеня, яке застрягло у вентиляційній шахті. Писали ми і проте, що у Дніпропетровській області врятували лелеку, який випав з гнізда. У ніч на 4 вересня російська ракета влучила у ферму Зелений Гай Згоріли майбутні домівки для тварин На щастя, обійшлось без постраждалих Власники приводять до тями всю худобу Відновлюють загони та починають планове будівництво ферми

У Дніпропетровській області через ворожу ракету постраждала ферма з тваринами: потрібна допомога

Читать на русском
У Дніпропетровській області через ворожу ракету постраждала ферма з тваринами: потрібна допомога

Ворожа ракета влучила у сироварню

Російська ракета влучила у ферму “Зелений Гай”. Згоріли майбутні домівки для тварин. На щастя, обійшлось без постраждалих. Власники приводять до тями всю худобу, відновлюють загони та починають планове будівництво ферми. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Instagram-сторінку сироварні.

“Сьогодні на світанку ми сіли на сходи і розплакалися. Від усвідомлення, що склалося дуже багато дивовижних факторів, які зберегли сотні життів. Згодом, ми зможемо про це розповісти. Завдяки нашим співробітникам, пожежникам та сусідам вийшло приборкати пожежу та зібрати до купи тварин”, - написали у повідомленні. 

Що втрачено: 

  • частина загонів;
  • всі будівельні матеріали;
  • частково сіно, корма;
  • частково електропостачання. 

Чим допомогти: 

  • сіном;
  • будівельними матеріалами (дошка, брус, металопрофіль, саморізи);
  • зернові: ячмінь, овес, пшениця, кукурудза;
  • медикаментами: заспокійливі для тварин, Седазін (Ксезолин) 1л., Кальфосет 2л., Но-шпа в ампулах, кофеїн 10 пачок, Гельмісан 15 штук, Кальфостоник 10 пачок, Левомеколь, Дексаметазон.  

 

Раніше ми писали, у Дніпропетровській області сталася пожежа. Загинули телята та качки. Також читайте, що у Дніпропетровській області врятували маленьке совеня, яке застрягло у вентиляційній шахті. Писали ми і проте, що у Дніпропетровській області врятували лелеку, який випав з гнізда.

У ніч на 4 вересня російська ракета влучила у ферму “Зелений Гай”
У ніч на 4 вересня російська ракета влучила у ферму “Зелений Гай”
Згоріли майбутні домівки для тварин
Згоріли майбутні домівки для тварин
На щастя, обійшлось без постраждалих
На щастя, обійшлось без постраждалих
Власники приводять до тями всю худобу
Власники приводять до тями всю худобу
Відновлюють загони та починають планове будівництво ферми
Відновлюють загони та починають планове будівництво ферми

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.