RU

У Дніпропетровській області чоловік ремонтував автівку та перекинув на себе ємність з кислотою

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпропетровській області чоловік ремонтував автівку та перекинув на себе ємність з кислотою
Чоловіка з хімічним опіком доставили до лікарні

У Дніпропетровській області 60-річний чоловік ремонтував автівку та випадково перекинув на себе ємність з кислотою. На місце викликали швидку. Бригада надала постраждалому першу допомогу. 

Чоловіка доставили до лікарні. Про це повідомила Лариса Буданцева, — пише Інформатор. 

Постраждалий отримав опік кислотою обох рук площею 18%. Фельдшери негайно промили уражені ділянки тіла проточною водою, знеболили та наклали асептичні пов'язки. Після цього постраждалого шпиталізували.

Медики закликають громадян бути обережними та обачними при роботі з кислотами та лугами:

  • під час роботи з хімічними речовинами обов’язково вдягайте халат, гумовий фартух та рукавиці, захисні окуляри тощо;
  • для того, щоб зробити розчин із концентрованих кислот, потрібно лити кислоту у воду, а не навпаки, постійно перемішуючи. Розчинення концентрованих кислот у воді призводить до сильного нагрівання і розбризкування рідини. Як наслідок, є ризик отримати опік
  • переливання кислот з бутлів в більш дрібну тару слід виконувати вдвох за допомогою сифона і тільки під місцевою витяжною вентиляцією. 

Раніше ми писали, що до лікарні Кам'янського доставили чоловіка з чисельними травмами. Писали й про те, що у Дніпрі рятують 10-річного хлопчика, який катався на горці та розірвав селезінку.  Також читайте, що у Кривому Розі 15-річна дівчинка викурила знайдену на зупинці цигарку та потрапила до лікарні.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.