RU
Головна
Область
06:41, 30 Серпня
Информатор UA

Интро

Верховний Суд України підтвердиввирок для мешканця Дніпропетровської області. Його визнали винним узґвалтуванні пасинка. Подія сталася восени 2019 року. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Офіс Генерального прокурора. Прокурори у суді довели, що чоловік розпивав спиртні напої зі своєю співмешканкою. Після чого скористався безпорадним станом 8-річного пасинка та зґвалтував його. Своєї провини чоловік не визнав і наполягав на тому, що нічого не робив. Однак його визнали винним поч. 4 ст. 152 КК України. Його засудили до 10 років позбавлення волі. Верховний Суд цей вирок підтвердив і залишив без змін. Раніше ми також писали про те, що у Дніпропетровській областідідусь ґвалтував свою 10-річну онуку. Окрім того, судвиніс вирокчоловіку, який неодноразово ґвалтувавсвою 10-річну доньку. Що робити, якщо ви стали жертвою харасменту, сексуальних домагань чи зґвалтування дивитьсятут.

У Дніпропетровській області чоловік зґвалтував 8-річного пасинка: що вирішив Верховний Суд

Читать на русском

Чоловік своєї провини не визнав

Читать на русском
У Дніпропетровській області чоловік зґвалтував 8-річного пасинка: що вирішив Верховний Суд

Чоловік своєї провини не визнав

Верховний Суд України підтвердив вирок для мешканця Дніпропетровської області. Його визнали винним у зґвалтуванні пасинка.

Подія сталася восени 2019 року. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Офіс Генерального прокурора.

Прокурори у суді довели, що чоловік розпивав спиртні напої зі своєю співмешканкою. Після чого скористався безпорадним станом 8-річного пасинка та зґвалтував його. 

Своєї провини чоловік не визнав і наполягав на тому, що нічого не робив. Однак його визнали винним по ч. 4 ст. 152 КК України. Його засудили до 10 років позбавлення волі. Верховний Суд цей вирок підтвердив і залишив без змін.

Раніше ми також писали про те, що у Дніпропетровській області дідусь ґвалтував свою 10-річну онуку. Окрім того, суд виніс вирок чоловіку, який неодноразово ґвалтував свою 10-річну доньку. Що робити, якщо ви стали жертвою харасменту, сексуальних домагань чи зґвалтування – дивиться тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.