У Дніпропетровській області майже 300 людей утримували у псевдореабілітаційних центрах: організаторів судитимуть

У Дніпропетровській області майже 300 людей утримували у псевдореабілітаційних центрах: організаторів судитимуть
Перед судом постануть організатори діяльності псевдореабілітаційних центрів у Шахтарському та Жовтих Водах

Четверо учасників злочинної групи організували у Жовтих Водах та Шахтарському діяльність псевдореабілітаційних центрів без відповідних дозволів та ліцензій. Під приводом “лікування” та “соціальної допомоги” вони незаконно утримували осіб з алкогольною та наркотичною залежностями у неналежних умовах. Наприкінці грудня 2025 року правоохоронці провели сім санкціонованих обшуків у приміщеннях незаконних закладів та за місцями мешкання фігурантів.

Вилучено мобільні телефони, комп’ютерну техніку, банківські картки, документацію, печатки громадської організації, чорнові записи та гроші. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост поліції Дніпропетровської області.

Поліцейські встановили майже триста людей, які були в цих закладах. З них понад 30 потерпілих звернулись із заявами про незаконне позбавлення волі. Серед утримуваних також були семеро дітей віком від 14 до 18 років, які перебували у центрах без батьків або законних представників. Після викриття неповнолітніх передали працівникам ювенальної превенції та службам у справах дітей.

Вилучено мобільні телефони, комп’ютерну техніку, банківські картки, документацію, печатки громадської організації, чорнові записи та гроші
Вилучено мобільні телефони, комп’ютерну техніку, банківські картки, документацію, печатки громадської організації, чорнові записи та гроші

У публікації Дніпропетровської обласної прокуратури зазначається, що обвинувальний акт щодо чотирьох учасників організованої групи скерували до суду. Їм інкримінують незаконне позбавлення волі людей, вчинене з корисливих мотивів організованою групою (частина 3 статті 146 Кримінального кодексу України). Вони можуть опинитися за ґратами на темрін від 5 до 10 років.

Поліцейські встановили майже триста людей, які були в цих закладах
Поліцейські встановили майже триста людей, які були в цих закладах

Нагадаємо, раніше ми писали, що жінка з Кривого Рогу обманювала дівчат та переправляла їх в ОАЕ для сексуального рабства. Також читайте, як покарали 48-річного чоловіка, який зарізав знайомого у Дніпропетровській області. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі адвокат організував канал збуту вогнепальної зброї через пошту.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити