У Дніпропетровській області зафіксували наслідки нічної ворожої атаки. Уламки збитого безпілотника впали безпосередньо на проїжджу частину однієї з трас. Через падіння БпЛА по асфальту розлетілися гострі металеві фрагменти. Навколо виникла пожежа. Дівчина, яка опинилася на місці події, самостійно прибирала уламки з дороги, щоб звільнити проїзд для себе та інших учасників руху.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на соцмережі.
Якщо відео не відтворюється, ви можете переглянути його в Telegram-каналі Інформатора
За словами Президента Володимира Зеленського, під час останньої атаки росія випустила по українських містах та громадах 29 ракет і 480 безпілотників. Закликаємо водіїв бути максимально уважними на дорогах області, особливо після повітряних тривог, оскільки на покритті можуть залишатися небезпечні залишки ворожих засобів ураження.
Нагадаємо, що ввечері 6 березня та в подальшу ніч у Нікопольському районі загинув чоловік та пошкоджені 20 будинків, а в Самарівському – масштабна пожежа. Раніше ми писали, що росіяни атакували три райони Дніпропетровської області, відомо про трьох постраждалих. Також Інформатор повідомляв, що піхотинці 93 бригади “Холодний Яр” після 87 днів “на нулі” провернулись з позицій.
Відео: "Дніпро оперативний"