RU
Головна
Дніпро
13:32, 14 Серпня
Информатор UA

Интро

У суботу, 13 серпня на станції метро влаштували благодійний концерт, на якому виступив гурт PROBASS HARDI, автори треку Доброго вечора, ми з України Хлопці одразу підкорили серця публіки. І у кінці усі стрибали і кричали. Про це повідомляє Інформатор з місця події. Крім бажання подарувати молоді позитивні емоції, організатори також поставили на меті зібрати кошти. Благодійні донати можна було надсилати за допомогою QR-кодів. Цей концерт пройшов завдяки програмі "Культурна столиця". Надсилати донати та допомагати переселенцям та ЗСУ зі сцени неодноразово закликав і представник гурту PROBASS ∆ HARDI Артем Ткаченко. Вони з хлопцями із гурту з перших днів війни допомагали переселенцям, а також творили свої хіти. Їхня робота Доброго вечора, ми з України стала символом боротьби українського народу. Такі концерти - це щось особливе для нас, адже круто, коли всі обʼєднуються в такому творчому просторі. Це ні в якому разі не веселощі, це зарядка та розрядка для всіх, хто зараз допомагає Україні. Бо кожному з нас потрібна так звана зупинка аби набрати повітря, видихнути та продовжити роботу. Тим більше такі концерти ще й допомагають нашим захисникам та переселенцям, адже кожен із слухачів може приєднатись та задонатити на допомогу, - зазначив Артем Ткаченко. Також у Дніпрі до Дня молоді пройде концерт PROBASS ∆ HARDI на станції метро. Савчук Сергій Фото: Руслана Левченко

У Дніпровському метро виступив гурт PROBASS ∆ HARDI з треком: Доброго вечора, ми з України

У Дніпровському метро виступив гурт PROBASS ∆ HARDI з хітом: Доброго вечора, ми з України

У Дніпровському метро виступив гурт PROBASS ∆ HARDI з треком: Доброго вечора, ми з України

У Дніпровському метро виступив гурт PROBASS ∆ HARDI з хітом: Доброго вечора, ми з України

У суботу, 13 серпня на станції метро влаштували благодійний концерт, на якому виступив  гурт PROBASS HARDI, автори треку «Доброго вечора, ми з України». 

 

Хлопці одразу підкорили серця публіки. І у кінці усі стрибали і кричали. Про це повідомляє Інформатор з місця події.

Крім бажання подарувати молоді позитивні емоції, організатори також поставили на меті зібрати кошти. Благодійні донати можна було надсилати за  допомогою QR-кодів. Цей концерт пройшов завдяки програмі "Культурна столиця".

 

Надсилати донати та допомагати переселенцям та ЗСУ зі сцени неодноразово  закликав і представник гурту PROBASS ∆ HARDI Артем Ткаченко. Вони з  хлопцями із гурту з перших днів війни допомагали переселенцям, а також творили свої хіти. Їхня робота «Доброго вечора, ми з України» стала символом боротьби українського народу.

 

«Такі концерти - це щось особливе для нас, адже круто, коли всі обʼєднуються в такому творчому просторі. Це ні в якому разі не веселощі, це зарядка та розрядка для всіх, хто зараз допомагає Україні. Бо кожному з нас потрібна так звана зупинка аби набрати повітря, видихнути та продовжити роботу. Тим більше такі концерти ще й допомагають нашим захисникам та переселенцям, адже кожен із слухачів може приєднатись та задонатити на допомогу”, - зазначив Артем Ткаченко.

 

 

Також у Дніпрі до Дня молоді пройде концерт PROBASS ∆ HARDI на станції метро.

 

Савчук Сергій 

 

Фото: Руслана Левченко

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.