RU

У дніпрянина вкрали телефон та оформили кредит: в “Монобанку” вимагали сплатити “борг” в 117 тисяч гривень

Читать на русском

Читать на русском
У дніпрянина вкрали телефон та оформили кредит: в “Монобанку” вимагали сплатити “борг” в 117 тисяч гривень
Банк вимагав сплату "боргу" з дніпрянина, в якого поцупили телефон

У мешканця Дніпра з кредитної картки “Монобанку” списали 57 200 гривень. Однак SIM-картка в його телефоні, який вкрали 25 травня 2019 року, перестала працювати. Тому про здійснення фінансових операцій чоловік не міг дізнатися. 

У Красногвардійському районному суді Дніпра відбувався судовий розгляд справи. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Україна

“Монобанк” вимагав з чоловіка сплатити “заборгованість” в 117 858 гривень. Однак чоловік зазначив, що в нього вкрали телефон, на якому був додаток “Моно”. Після чого на нього оформили кредит в 57 200 гривень. 

Потерпілий сказав, що визнає частково свій борг перед “Моно” в розмірі 11 828 гривень. У “Моно” вказали, що телефон вкрали 25 травня 2019 травня, а перекази, які чоловік не визнає, здійснили 27 травня 2019 року.

Та заяву до поліції він написав лише 28 травня 2019 року. Крім цього, в “Моно” наголошували, що свій фінансовий номер він не змінив і це викликало підозру. 

“Оскільки відповідач повідомив банк про втрату смартфона лише 28 травня 2019 року, це не відповідає критерію негайності. Тому, клієнт несе відповідальність за всі проведені операції з використанням передбачених договором засобів його ідентифікації і аутентифікації", - вказали у “Монобанку”. 

У “Київстар” дали відповідь, що “сімка” в телефоні чоловіка, який викрали, перестала працювати. Чоловікові не надходив OTP-код і тому він не міг дізнатися про фінансові операції. 

Яким було рішення суду? 

Суд частково задовольнив позов “Монобанку”. З чоловіка стягнути заборгованість в розмірі 11 828 гривень, а також судовий збір. 

Нагадаємо, що поліцейські викрили організатора дніпровських борделів. Також ми писали, що за крадіжку на яку суму в Україні можна потрапити до в'язниці. Крім цього, Дніпропетровська область в “лідерах” за кількістю викрадень авто

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.