RU
Головна
Область
19:03, 5 Січня
Информатор UA

Интро

На вулиці Механізаторів у Кам’янському сталося два випадки отруєння чадним газом. На щастя, лікарям вдалося вчасно врятували постраждалих. Серед них  були діти.  Обійшлося без жертв. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Ларису Биданцеву.  Перший випадок стався напередодні Нового року, 30 грудня, на вулиці Механізаторів. Сім’я з чотирьох осіб — мати, батько, та двоє дітей віком 8 та 15 років отруїлися чадним газом. За інформацією лікарів, жінка приймала ванну та користувалася газовою колонкою. Пізніше всю родину виявили з ознаками отруєння чадним газом. Подібний випадок знову трапився на вулиці Механізаторів і 4 січня. У домі, на момент події, знаходилася родина з чотирьох осіб — чоловік, жінка, їх 27-річна донька та 3-річна онука. Як і в першому випадку, дочка приймала ванну, користуючись газовою колонкою. У всіх них медики діагностували гостре отруєння чадним газом. Всіх дорослих шпиталізували до реанімації, а дитину доставили в центр родинного здоров’я. На щастя, всіх вдалося врятувати. Медики застерігають бути пильними та обережними при користуванні газовими приладами.  Раніше Інформатор писав, що у Нікополі в гаражному кооперативі знайшли тіла хлопця та дівчини. За попередньою інформацією, вони отруїлися чадним газом. Також ми давали поради, як запобігти отруєнню чадним газом та які перші симптоми отруєння. Окрім того, Інформатор писав, як у Дніпропетровській області жінка ледь не загинула, намагаючись зігрітися. 

У Кам’янському дві родини з дітьми отруїлися чадним газом

Читать на русском

Читать на русском
У Кам’янському дві родини з дітьми отруїлися чадним газом
На щастя, обійшлося без жертв

На вулиці Механізаторів у Кам’янському сталося два випадки отруєння чадним газом. На щастя, лікарям вдалося вчасно врятували постраждалих. Серед них  були діти. 

Обійшлося без жертв. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Ларису Биданцеву. 

Перший випадок стався напередодні Нового року, 30 грудня, на вулиці Механізаторів. Сім’я з чотирьох осіб — мати, батько, та двоє дітей віком 8 та 15 років отруїлися чадним газом. За інформацією лікарів, жінка приймала ванну та користувалася газовою колонкою. Пізніше всю родину виявили з ознаками отруєння чадним газом.

Подібний випадок знову трапився на вулиці Механізаторів і 4 січня. У домі, на момент події, знаходилася родина з чотирьох осіб — чоловік, жінка, їх 27-річна донька та 3-річна онука. Як і в першому випадку, дочка приймала ванну, користуючись газовою колонкою.

У всіх них медики діагностували гостре отруєння чадним газом. Всіх дорослих шпиталізували до реанімації, а дитину доставили в центр родинного здоров’я. На щастя, всіх вдалося врятувати. Медики застерігають бути пильними та обережними при користуванні газовими приладами. 

Раніше Інформатор писав, що у Нікополі в гаражному кооперативі знайшли тіла хлопця та дівчини. За попередньою інформацією, вони отруїлися чадним газом. Також ми давали поради, як запобігти отруєнню чадним газом та які перші симптоми отруєння. Окрім того, Інформатор писав, як у Дніпропетровській області жінка ледь не загинула, намагаючись зігрітися

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.