RU
Головна
Область
10:56, 1 Грудень
Информатор UA

Интро

До медиків надійшов виклик про те, що у Кам’янському чоловік впав у під’їзді та травмував коліно. Швидка терміново прибула на місце. Виявилося, що потерпілий був п’яний. З ним була жінка, яка вчинила бійку.  Їй не сподобалось питання про те, чи є в чоловіка алергія на медикаменти. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Лариси Биданцевої, співробітниці Кам'янської станції обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Єдиний вихід для бригади у таких ситуаціях - викликати поліцію та скоріше залишити приміщення і тікати від таких “хворих”. Але жінка стрибнула у ліфт, де махала кулаками й ногами, била, куди дістане. Результат - синці та струс головного мозку у фельдшера. Вона побила навіть водія. Цього їй не вистачило. На наступний день в такому ж п’яному стані ця громадянка почала телефонувати старшому оперативному лікарю і провокувала її на скандал, чим заважала працювати. Бригада, яка була на виклику, подала заяву до поліції. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпропетровській області чоловіка побили палицею та кинули помирати у кукурудзяному полі. Також читайте, що у Дніпрі побили чоловіка. Він помер у швидкій.

У Кам’янському п’яна жінка напала на лікарів швидкої: у фельдшера струс мозку

Читать на русском

Читать на русском
У Кам’янському п’яна жінка напала на лікарів швидкої: у фельдшера струс мозку
У Кам'янському жінка побила медиків

До медиків надійшов виклик про те, що у Кам’янському чоловік впав у під’їзді та травмував коліно. Швидка терміново прибула на місце. Виявилося, що потерпілий був п’яний. З ним була жінка, яка вчинила бійку. 

Їй не сподобалось питання про те, чи є в чоловіка алергія на медикаменти. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Лариси Биданцевої, співробітниці Кам'янської станції обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Єдиний вихід для бригади у таких ситуаціях - викликати поліцію та скоріше залишити приміщення і тікати від таких “хворих”. Але жінка стрибнула у ліфт, де махала кулаками й ногами, била, куди дістане. Результат - синці та струс головного мозку у фельдшера. Вона побила навіть водія.

Цього їй не вистачило. На наступний день в такому ж п’яному стані ця громадянка почала телефонувати старшому оперативному лікарю і провокувала її на скандал, чим заважала працювати. Бригада, яка була на виклику, подала заяву до поліції.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпропетровській області чоловіка побили палицею та кинули помирати у кукурудзяному полі. Також читайте, що у Дніпрі побили чоловіка. Він помер у швидкій.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.