У Кам’янському попрощаються з 36-річним воїном Михайлом Теплинським, який помер на Сумському напрямку

У Кам’янському попрощаються з 36-річним воїном Михайлом Теплинським, який помер на Сумському напрямку
Чоловік мобілізувався до лав ЗСУ у серпні 2025 року

Під час проходження служби на Сумському напрямку помер військовий із Кам’янського Михайло Андрійович Теплинський. Серце військовослужбовця зупинилося 27 квітня 2026 року. У серпні цього року Михайлу мало виповнитися 37 років. 

Без онука залишилася бабуся. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на міського голову Кам’янського.

Михайло народився 24 серпня 1989 року у Ровеньках, у Луганській області. Навчався у педагогічному університеті. У 2011 році отримав диплом. Тривалий час працював в охороні. У серпні 2025 року став на захист України та її народу. 

В останню путь проведуть Михайла 1 травня. Поховають Захисника на Алеї Героїв. 

Нагадаємо, що від FPV-дрона загинув Захисник з Жовтих Вод Дмитро Усов. Також читайте, що життя за Україну віддав старший солдат з Дніпропетровської області Єгор Василенко. І повідомляли, що у Дніпропетровській області простилися із Захисником Максимом Павличуком

 

 
Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити