RU
Головна
Область
12:36, 17 Лютого
Информатор UA

Интро

У Кам'янському розшукують 64-річного Татарченка Олександра Івановича. Чоловік пішов на роботу, але на місці не з'явився. Зв'язку з ним немає. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на слова сестри зниклого. Прикмети: зріст близько 175 см, середньої статури. Був одягнений: чорна куртка. За останньою інформацією свідків, востаннє чоловіка бачили в районі вулиці Манаєнкова, вранці, 15 лютого. Сів у авто білого кольору, можливо, таксі. Якщо ви бачили Олександра або знаєте, де він знаходиться, повідомте про це за номерами: 102, (067) 732-17-62. Раніше ми також писали, що у Дніпрі майже рік шукають безвісти зниклого 36-річного чоловіка. Окрім того, у Кривому Розі розшукують 85-річну Марію Макогон. Писали ми й про те, що у Дніпрі шукають зниклого 54-річного чоловіка. 

У Кам'янському розшукують зниклого 64-річного чоловіка

Читать на русском

Читать на русском
У Кам'янському розшукують зниклого 64-річного чоловіка
Будь-яка інформація може бути корисною

У Кам'янському розшукують 64-річного Татарченка Олександра Івановича. Чоловік пішов на роботу, але на місці не з'явився. Зв'язку з ним немає.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на слова сестри зниклого.

Прикмети: зріст близько 175 см, середньої статури.

Був одягнений: чорна куртка.

За останньою інформацією свідків, востаннє чоловіка бачили в районі вулиці Манаєнкова, вранці, 15 лютого. Сів у авто білого кольору, можливо, таксі. Якщо ви бачили Олександра або знаєте, де він знаходиться, повідомте про це за номерами: 102, (067) 732-17-62.

Раніше ми також писали, що у Дніпрі майже рік шукають безвісти зниклого 36-річного чоловіка. Окрім того, у Кривому Розі розшукують 85-річну Марію Макогон. Писали ми й про те, що у Дніпрі шукають зниклого 54-річного чоловіка

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.