RU
Головна
Область
20:18, 15 Жовтня
Информатор UA

Интро

У суботу, 15 жовтня, у Кривому Розі на вулиці Серафимовича сталася пожежа. Там вогонь охопив одноповерховий житловий будинок. На жаль, загинула одна людина.  Виклик на лінію “101” надійшло о 16:12. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУ ДСНС у Дніпропетровській області. Рятувальники встановили, що займання виникло всередині спальної кімнати. З вікон йшов густий чорний дим. Вогонь знищив речі домашнього вжитку та пошкодив внутрішнє облицювання стін. Загальна площа пожежі склала 15 квадратних метрів.  Під час ліквідації полум’я в оселі вогнеборці виявили обгоріле тіло людини. Займання локалізовано о 16:27, ліквідовано — о 16:37. Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області під час пожежі загинув чоловік. Також читайте, що у Дніпропетровській області під час пожежі загинули телята та качки.  У Кривому Розі на вулиці Серафимовича сталася пожежа Там вогонь охопив одноповерховий житловий будинок  

У Кривому Розі на пожежі загинула людина

Читать на русском

Читать на русском
У Кривому Розі на пожежі загинула людина
Обгоріли тіло виявили рятувальники

У суботу, 15 жовтня, у Кривому Розі на вулиці Серафимовича сталася пожежа. Там вогонь охопив одноповерховий житловий будинок. На жаль, загинула одна людина. 

Виклик на лінію “101” надійшло о 16:12. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

Рятувальники встановили, що займання виникло всередині спальної кімнати. З вікон йшов густий чорний дим. Вогонь знищив речі домашнього вжитку та пошкодив внутрішнє облицювання стін. Загальна площа пожежі склала 15 квадратних метрів. 

Під час ліквідації полум’я в оселі вогнеборці виявили обгоріле тіло людини.

Займання локалізовано о 16:27, ліквідовано — о 16:37.

Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області під час пожежі загинув чоловік. Також читайте, що у Дніпропетровській області під час пожежі загинули телята та качки

У Кривому Розі на вулиці Серафимовича сталася пожежа
У Кривому Розі на вулиці Серафимовича сталася пожежа
Там вогонь охопив одноповерховий житловий будинок
Там вогонь охопив одноповерховий житловий будинок

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.