RU
Головна
Область
08:03, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

У Кривому Розі зловмисники створили акаунт-двійник начальника ВЦА у Telegram. Від його імені вони відкрили збір коштів для ЗСУ. Посилання на донат закріпили у "шапці" профілю. За такою схемою шахраї обдурили місцевих мешканців. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на публікацію СБУ у Дніпропетровській області. Встановлено, що незаконну діяльність організував уродженець Херсонської області. На початку війни він приїхав до Дніпропетровської області та вирішив "розкрутити" аферу. Утім, завдяки швидкій реакції СБУ він не зміг втілити свій задум повністю. Поліцейські провели обшуки за місцем проживання зловмисника. Вони виявили мобільний телефон та банківську картку з доказами злочинних дій. Чоловіку повідомили про підозру щодо третьої частини статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Шахрая затримали Інформатор повідомляв, що шахраї від імені "Укренерго" повідомляють про відключення світла. Раніше ми писали, що шахраї збирають кошти з облікового запису-двійника Вілкула в Telegram.

У Кривому Розі шахраї "збирали" кошти для ЗСУ з акаунта-двійника Олександра Вілкула

Читать на русском

Читать на русском
У Кривому Розі шахраї "збирали" кошти для ЗСУ з акаунта-двійника Олександра Вілкула
В Кривом Роге мошенники "собирали" средства для ВСУ с аккаунта-двойника начальника ВГА

У Кривому Розі зловмисники створили акаунт-двійник начальника ВЦА у Telegram. Від його імені вони відкрили збір коштів для ЗСУ. Посилання на донат закріпили у "шапці" профілю.

За такою схемою шахраї обдурили місцевих мешканців. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на публікацію СБУ у Дніпропетровській області.

Встановлено, що незаконну діяльність організував уродженець Херсонської області. На початку війни він приїхав до Дніпропетровської області та вирішив "розкрутити" аферу. Утім, завдяки швидкій реакції СБУ він не зміг втілити свій задум повністю.

Поліцейські провели обшуки за місцем проживання зловмисника. Вони виявили мобільний телефон та банківську картку з доказами злочинних дій. Чоловіку повідомили про підозру щодо третьої частини статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Шахрая затримали
Шахрая затримали

Інформатор повідомляв, що шахраї від імені "Укренерго" повідомляють про відключення світла. Раніше ми писали, що шахраї збирають кошти з облікового запису-двійника Вілкула в Telegram.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.