У Кривому Розі водій Volkswagen, позбавлений права керування, порушив ПДР

У Кривому Розі водій Volkswagen, позбавлений права керування, порушив ПДР
У Кривому Розі поліцейські виявили водія, який був позбавлений керування, але все одно їздив містом

Днями у Кривому Розі на вулиці Канадській патрульні зупинили Volkswagen, водій якого порушив ПДР. У чоловіка не було права керувати такою машиною. Раніше він вже притягався до відповідальності за це порушення.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост патрульної поліції Кривого Рогу.

Також з’ясувалось, що громадянин позбавлений права керування на 5 років, але ігнорує це і не виконує рішення суду. На місце викликали слідчо-оперативну групу.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Кам'янському п'яна учасниця "Супермами" у комендантську годину посадила за кермо свого 15-річного похресника, щоб поїхати за випивкою. Також читайте, що у Дніпрі кермувальник Tesla в комендантську годину перевищив норму алкоголю у 18 разів. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Кривому Розі п’яний водій Chevrolet влаштував ДТП та втік з місця аварії.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити