RU
Головна
Дніпро
16:08, 9 Серпня
Информатор UA

Интро

У такий важкий для України час потрібно багато уваги приділяти інформаційній гігієні. Бо скористуватися вразливістю людей є доволі багато бажаючих. Це стосується не тільки інформації про війну, но і в цивільній та економічній сфері. Так, у мережі з'явився шахрайський пост від імені "АТБ". Про це повідомляє інформатор. У публікації на сторінці "АТБ Маркет Fans" пропонують перейти за посиланням та обрати місяць свого народження та заповнити форму. І потім у розіграші ви нібито гарантовано отримаєте грошову нагороду. Але в жодному не переходьте за сумнівними посиланнями. Бо, якщо це фішингове посилання, то зловмисники зможуть отримати доступ до вашого пристрою, навіть, банківських даних і вкрасти всі ваші кошти. Запам'ятайте: "АТБ" не проводить подібних акцій. За всіма оновленнями мережі магазинів можна дізнатися на офіцийних сторінках компанії - на сайті, у Facebook та Instagram. Шахраї Не переходьте за підозрілими посиланнями Раніше ми писали, що міноборони рф розповсюджує фейки про дислокацію військових на території дніпровського технікуму. Також читайте, що  на росії розповсюджують фейк про втрати і дезертирство бригади з Дніпропетровської області. Платон Бережний

У мережі шахраї "розігрують гроші" від імені компанії "АТБ"

У мережі шахраї "розігрують гроші" від імені компанії "АТБ"

У мережі шахраї "розігрують гроші" від імені компанії "АТБ"

У такий важкий для України час потрібно багато уваги приділяти інформаційній гігієні. Бо скористуватися вразливістю людей є доволі багато бажаючих. Це стосується не тільки інформації про війну, но і в цивільній та економічній сфері.

Так, у мережі з'явився шахрайський пост від імені "АТБ". Про це повідомляє інформатор.

У публікації на сторінці "АТБ Маркет Fans" пропонують перейти за посиланням та обрати місяць свого народження та заповнити форму. І потім у розіграші ви нібито гарантовано отримаєте грошову нагороду. Але в жодному не переходьте за сумнівними посиланнями. Бо, якщо це фішингове посилання, то зловмисники зможуть отримати доступ до вашого пристрою, навіть, банківських даних і вкрасти всі ваші кошти.

Запам'ятайте: "АТБ" не проводить подібних акцій. За всіма оновленнями мережі магазинів можна дізнатися на офіцийних сторінках компанії - на сайті, у Facebook та Instagram.

Шахраї Шахраї

Не переходьте за підозрілими посиланнями Не переходьте за підозрілими посиланнями

Раніше ми писали, що міноборони рф розповсюджує фейки про дислокацію військових на території дніпровського технікуму. Також читайте, що  на росії розповсюджують фейк про втрати і дезертирство бригади з Дніпропетровської області.

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.