Через ворожі обстріли Нікопольського району 23 червня загинули троє людей. Безпілотник вбив у райцентрі 70-річного чоловіка, а також 44-річну і 47-річну жінок. У Нікополі оголосили траур.
Через удари пошкоджені агропідприємство, поштове відділення, АЗС, магазини, багатоквартирні та приватні житлові будинки. Рятувальники надавали домедичну допомогу травмованим, транспортували постраждалих до лікарні та гасили пожежі. Пожежі ліквідували. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост ДСНС України та публікацію Олександра Ганжі, голови Дніпропетровської ОВА.
"Сьогодні у жалобі й Нікополь. Уже вдруге за цей місяць. Місто сумує за трьома своїми мешканцями, чиї життя забрала російська атака...
Це черговий воєнний злочин проти цивільного населення. Співчуття рідним і близьким. Поділяємо ваш біль. Світла пам’ять усім невинним жертвам російської агресії", – зазначив начальник ДніпроОВА



Нагадаємо, раніше ми писали, що ворог майже 20 разів атакував три райони Дніпропетровської області. Постраждали двоє людей. Також читайте, що у лікарні померла 62-річна жінка, яка постраждала внаслідок ракетної атаки по Кривому Рогу. Крім цього, Інформатор повідомляв, що поліцейські показали відео перших хвилин після ракетного удару по Кривому Рогу.