RU

У Німеччині понад тиждень шукають зниклу 9-річну Валерію з Дніпропетровської області: батьки вважають, що дитину викрали

Читать на русском

Читать на русском
У Німеччині понад тиждень шукають зниклу 9-річну Валерію з Дніпропетровської області: батьки вважають, що дитину викрали
3 червня Валерія поїхала до школи у Німеччині, однак на заняттях не з'явилася. Дівчинку досі шукають

У Німеччині, в місті Дебельн, в землі Саксонія зникла 9-річна Валерія Гудзенко з Павлограда. Разом зі своєю родиною вона переїхала подалі від війни у 2022 році. 3 червня 2024 року, близько 6:50, Валерія вирушила до школи на автобусі, однак у навчальному закладі так і не з’явилася. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Bild

До пошуків залучили сотні поліцейських, вертольоти, дрони, водолазів, спецпризначенців та водну поліцію. Однак пошуки поки не дали результатів. Батьки дівчини вважають, що її викрали. 

Однокласники дівчинки розповіли, що в день зникнення Валерія не прийшла на заняття. Однак один із однокласників дівчинки повідомив, що бачив її поряд зі школою.

Валерія стояла і когось чекала. Батькові, який служить у ЗСУ, з моменту зникнення дочки надали відпустку. Наразі він намагається отримати всі необхідні документи для виїзду до Німеччини. 

"Я звертаюся до тих, хто причетний до її зникнення. Знайдіть у собі мужність повернути нашу улюблену дитину нам, батькам. Я дуже сподіваюся, що скоро зможу потримати свою дочку на руках", - сказав батько, звертаючись до умовних викрадачів. 

Нагадаємо, що у Дніпропетровській області шукають 33-річного Богдана Максимчука. Крім цього, в Дніпрі зник 50-річний чоловік, який вийшов з лікарні №6 та пропав. Ще у Кривому Розі правоохоронці з осені шукають 62-річного чоловіка

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.