У Синельниківському районі чоловік вбив гостя через ревнощі та сховав тіло в підвалі

Вбив та сховав тіло у підвалі: поліція Синельниківщини затримала підозрюваного.
Під час застілля нападник приревнував співмешканку до свого гостя

12 лютого у селі Славгород у Синельниківському районі сталося вбивство. За даними правоохоронців, під час застілля 40-річний чоловік почав конфліктувати зі своїм гостем через ревнощі до своєї співмешканки. Далі між ними виникла бійка, під час якої 28-річний чоловік помер. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області

Після скоєного власник будинку сховав тіло загиблого у підвалі. 18 лютого про зникнення свого сина повідомила мати 28-річного чоловіка. Під час пошуків правоохоронці виявили тіло розшукуваного в підвалі та встановили особу нападника. 

Затриманому повідомили про підозру за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Суд обрав йому запобіжний захід – тримання під вартою. Йому загрожує до 15 років ув’язнення. 

Нагадаємо, що у Кам’янському 70-річний чоловік жорстоко побив свою цивільну дружину. Жінку з тяжкими травмами знайшли у квартирі після звернення сусідів. Також ми писали, як прокоментував батько 9-річної Валерії з Павлограда вирок чоловікові, який задушив його доньку у Німеччині. І повідомляли також, що  у Дніпрі на Тополиній 24-річний чоловік забив знайомого до смерті

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube