RU
Головна
Дніпро
18:12, 16 Березня
Информатор UA

Интро

У Дніпрі працюють багато служб таксі. Є серед них ті, які представлені по всій країні. Інші ж - регіональні. Інформатор вирішив дізнатись, яким з них надають перевагу мешканці Дніпра. Також ми поцікавились їх думкою стосовно цінової політики.    Найпопулярнішими службами виявились Bolt та Uklon. Також в трійці був і Uber. Деякі назвали служби Opti і OnTaxi. Багато з респондентів похвалили Uklon за те, що там часто діють акції та знижки. Деякі вважають, що ціни в таксі у Дніпрі вищі, ніж в інших містах. А інші кажуть, що, враховуючи ціни на пальне, тарифи в нас адекватні. Хтось скаржиться, що ввечорі іноді неможливо викликати таксі в околицю міста.  "Я вважаю, що в Дніпрі таксі не дуже дешеве. Наприклад, у мій район добиратися дуже дорого. Якось ми намагались зловити таксі о 22:30 і 500 гривень видало. То дорого, порівнюючи зі Львовом чи Харковом", – каже один з опитаних.  Нагадаємо, раніше ми питали в дніпрян про те, що вони думають про уроки сексуальної освіти в школах. Також Інформатор писав, хто у Дніпрі може безкоштовно скористатися послугою “Соціальне таксі” та як це зробити. Крім цього, читайте, хто має право на пільговий проїзд у Дніпрі міських комунальних автобусах. Відео: Владислав Степанов

Uklon, Uber та Bolt: якими службами таксі користуються дніпряни та що думають про ціни в них

Читать на русском

Читать на русском
Uklon, Uber та Bolt: якими службами таксі користуються дніпряни та що думають про ціни в них
Інформатор вирішив дізнатись, яким службам таксі надають перевагу дніпряни

У Дніпрі працюють багато служб таксі. Є серед них ті, які представлені по всій країні. Інші ж - регіональні.

Інформатор вирішив дізнатись, яким з них надають перевагу мешканці Дніпра. Також ми поцікавились їх думкою стосовно цінової політики. 

 

Найпопулярнішими службами виявились Bolt та Uklon. Також в трійці був і Uber. Деякі назвали служби Opti і OnTaxi. Багато з респондентів похвалили Uklon за те, що там часто діють акції та знижки. Деякі вважають, що ціни в таксі у Дніпрі вищі, ніж в інших містах. А інші кажуть, що, враховуючи ціни на пальне, тарифи в нас адекватні. Хтось скаржиться, що ввечорі іноді неможливо викликати таксі в околицю міста. 

"Я вважаю, що в Дніпрі таксі не дуже дешеве. Наприклад, у мій район добиратися дуже дорого. Якось ми намагались зловити таксі о 22:30 і 500 гривень видало. То дорого, порівнюючи зі Львовом чи Харковом", – каже один з опитаних. 

Нагадаємо, раніше ми питали в дніпрян про те, що вони думають про уроки сексуальної освіти в школах. Також Інформатор писав, хто у Дніпрі може безкоштовно скористатися послугою “Соціальне таксі” та як це зробити. Крім цього, читайте, хто має право на пільговий проїзд у Дніпрі міських комунальних автобусах.

Відео: Владислав Степанов

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.