RU
Головна
Україна
18:22, 28 Березня
Информатор UA

Интро

Війна в Україні триває, але попри всі спроби ворога зламати українців, щодня ми стаємо тільки сильнішими. Ми даємо гідну відсіч ворогу на полі бою та не втрачаємо настрою на перемогу. Як нагадування про нашу незламність та силу духу у боротьбі з окупантом “Ощадбанк” пропонує зібрати колекцію патріотичних монет.  Орієнтовна вартість однієї пам'ятної монети - близько 5 тисяч гривень. Про це повідомляє Інформатор з посилання на публікацію “Ощадбанку” у соцмережі.  Як пише Інформатор Україна, в колекції «Ощадбанку» декілька монет, які присвячені боротьбі українців проти російської навали. Всі монети виготовлені зі срібла 999 проби та мають вагу 31,1 грама. Монети лімітовані. Всього кожного виду випущено по 2 022 копії.  За наявності у відділеннях банку за 4 тисячі 900 гривень можна придбати монету «Російський військовий корабель, йди…». За такою ж ціною можна замовити ще одну патріотичну монету з написом “Україна в моєму серці”. За 5 тисяч 110 гривень можна купити монету «Все буде Паляниця».  Вартість однієї монети приблизно 5 000 гривень Монета виготовлена зі срібла Нагадаємо, раніше ми повідомляли про ре, як отримати від “Ощадбанку” до 8 мільйонів гривень. Також ми писали, що у Дніпрі дівчина в’яже патріотичні іграшки та допомагає ЗСУ. Крім того, Інформатор писав, що у Дніпрі у родини нацгвардійців народилося немовля.

“Україна в моєму серці”: “Ощадбанк” випустив монети вартістю по 5 тисяч гривень

Читать на русском

Читать на русском
“Україна в моєму серці”: “Ощадбанк” випустив монети вартістю по 5 тисяч гривень
Українцям пропонують зібрати колекцію патріотичних монет

Війна в Україні триває, але попри всі спроби ворога зламати українців, щодня ми стаємо тільки сильнішими. Ми даємо гідну відсіч ворогу на полі бою та не втрачаємо настрою на перемогу. Як нагадування про нашу незламність та силу духу у боротьбі з окупантом “Ощадбанк” пропонує зібрати колекцію патріотичних монет. 

Орієнтовна вартість однієї пам'ятної монети - близько 5 тисяч гривень. Про це повідомляє Інформатор з посилання на публікацію “Ощадбанку” у соцмережі

Як пише Інформатор Україна, в колекції «Ощадбанку» декілька монет, які присвячені боротьбі українців проти російської навали. Всі монети виготовлені зі срібла 999 проби та мають вагу 31,1 грама. Монети лімітовані. Всього кожного виду випущено по 2 022 копії. 

За наявності у відділеннях банку за 4 тисячі 900 гривень можна придбати монету «Російський військовий корабель, йди…». За такою ж ціною можна замовити ще одну патріотичну монету з написом “Україна в моєму серці”. За 5 тисяч 110 гривень можна купити монету «Все буде Паляниця». 

Вартість однієї монети приблизно 5 000 гривень
Вартість однієї монети приблизно 5 000 гривень
Монета виготовлена зі срібла
Монета виготовлена зі срібла

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про ре, як отримати від “Ощадбанку” до 8 мільйонів гривень. Також ми писали, що у Дніпрі дівчина в’яже патріотичні іграшки та допомагає ЗСУ. Крім того, Інформатор писав, що у Дніпрі у родини нацгвардійців народилося немовля.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.