Українські каноїстки Лузан та Рибачок вибороли “срібло” на Олімпійських іграх

Українські каноїстки здобули срібну медаль на Олімпіаді

Людмила Лузан та Анастасія Рибачок здобули «срібло» у каное-двійці на дистанції 500 метрів. У фінальному заїзді вони показали результат 1:54.30. Олімпійськими чемпіонками стали представниці Китаю (1:52.81).

“Бронза” – у каноїсток з Канади (1:54.36). Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Міністерства молоді та спорту України.

10 серпня на українських каноїсток чекає півфінал у каное-одиночці на 200 метрів.

Нагадаємо, раніше ми писали, що борець Жан Беленюк завоював бронзову медаль на Олімпійських іграх. Також читайте, що Парвіз Насібов виборов “срібло” для України на Олімпіаді. Крім цього, Інформатор повідомляв, що дніпровський легкоатлет Михайло Кохан завоював бронзову медаль на Олімпіаді у Парижі.