RU
Головна
Область
20:05, 4 Січня
Информатор UA

Интро

У четвер, 5 січня, на Україну насувається циклон зі Скандинавії. Він принесе із собою суттєві зміни погодних умов. Вони торкнуться усієї країни. У більшості областях країни пройдуть дощі зі снігом. Також можливі пориви вітру — до 20 метрів за секунду. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на синоптикиню Наталку Діденко.  Найближчої ночі в Україні прогнозується температура від 4° тепла до 3° морозу. Вдень 5 січня ще триматиметься тепла погода. На термометрі від 3° до 8° зі знаком "плюс".   За прогнозами Діденко, серед найхолодніших регіонів присутня частина Дніпропетровщини. У нічні години впродовж 7-9 січня тут температура повітря може опускатися до -10-16 градусів морозу. Загалом похолодання торкнеться усієї України. Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі 5 січна зміниться погода. За прогнозами синоптиків у місті очікується сніг із дощем. Також писали, як виглядає замерзлий вечірній Дніпро. Крім того, ми робили підбірку найкращих фотографій містян першого снігопаду. 

Україну накриє циклон Axel: яку погоду очікувати в Дніпропетровській області

Читать на русском

Читать на русском
Україну накриє циклон Axel: яку погоду очікувати в Дніпропетровській області
Він принесе із собою суттєві зміни погодних умов

У четвер, 5 січня, на Україну насувається циклон зі Скандинавії. Він принесе із собою суттєві зміни погодних умов. Вони торкнуться усієї країни.

У більшості областях країни пройдуть дощі зі снігом. Також можливі пориви вітру — до 20 метрів за секунду. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на синоптикиню Наталку Діденко. 

Найближчої ночі в Україні прогнозується температура від 4° тепла до 3° морозу. Вдень 5 січня ще триматиметься тепла погода. На термометрі від 3° до 8° зі знаком "плюс".  

За прогнозами Діденко, серед найхолодніших регіонів присутня частина Дніпропетровщини. У нічні години впродовж 7-9 січня тут температура повітря може опускатися до -10-16 градусів морозу. Загалом похолодання торкнеться усієї України.

Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі 5 січна зміниться погода. За прогнозами синоптиків у місті очікується сніг із дощем. Також писали, як виглядає замерзлий вечірній Дніпро. Крім того, ми робили підбірку найкращих фотографій містян першого снігопаду

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.