RU
Головна
Дніпро
18:42, 9 Вересня
Информатор UA

Интро

ДНУ імені Олеся Гончара посів 11-сходинку в рейтингу Quacquarelli Symonds 2022 серед українських університетів у цьому списку. Виш зайняв позицію у групі 211-220. До підбірки увійшли 38 закладів вищої освіти України.  Це на 3 менше, ніж минулого року. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ДНУ імені Олеся Гончара.  Для рейтингування враховуються 10 показників: академічна репутація університету; його репутація серед роботодавців; співвідношення кількості викладачів та студентів; кількість публікацій на одного викладача і співробітника; кількість цитувань на одну публікацію; частка іноземних викладачів і співробітників; частка іноземних студентів; частка викладачів та співробітників з ученим ступенем; глибина міжнародних наукових колаборацій;  присутність закладу освіти в онлайн-середовищі. Довідково: Рейтинг Quacquarelli Symonds (QS Emerging Europe and Central Asia University Rankings 2022) складається глобальним науково-дослідним консультаційним центром QS і об’єднує 450 найкращих університетів країн Європи та Середньої Азії, що розвиваються. У 2021 році до рейтингу увійшов 41 заклад вищої освіти з України, що на 16 більше, ніж минулого року. Раніше ми писали, що дніпровські студентки створили платформу для пошуку господарів свійським тваринам. Також читайте, що у Дніпрі члени наглядової ради Ялтинської Європейської Стратегії YES зустрілися зі студентами.

Університет із Дніпра увійшов до міжнародного рейтингу навчальних закладів

Читать на русском

Загалом до рейтингу увійшли 38 закладів вищої освіти України

Читать на русском
Університет із Дніпра увійшов до міжнародного рейтингу навчальних закладів

Загалом до рейтингу увійшли 38 закладів вищої освіти України

ДНУ імені Олеся Гончара посів 11-сходинку в рейтингу Quacquarelli Symonds 2022 серед українських університетів у цьому списку. Виш зайняв позицію у групі 211-220. До підбірки увійшли 38 закладів вищої освіти України. 

Це на 3 менше, ніж минулого року. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ДНУ імені Олеся Гончара. 

Для рейтингування враховуються 10 показників:

  1. академічна репутація університету;
  2. його репутація серед роботодавців;
  3. співвідношення кількості викладачів та студентів;
  4. кількість публікацій на одного викладача і співробітника;
  5. кількість цитувань на одну публікацію;
  6. частка іноземних викладачів і співробітників;
  7. частка іноземних студентів;
  8. частка викладачів та співробітників з ученим ступенем;
  9. глибина міжнародних наукових колаборацій;
  10.  присутність закладу освіти в онлайн-середовищі.


Довідково:
Рейтинг Quacquarelli Symonds (QS Emerging Europe and Central Asia University Rankings 2022) складається глобальним науково-дослідним консультаційним центром QS і об’єднує 450 найкращих університетів країн Європи та Середньої Азії, що розвиваються. У 2021 році до рейтингу увійшов 41 заклад вищої освіти з України, що на 16 більше, ніж минулого року.

Раніше ми писали, що дніпровські студентки створили платформу для пошуку господарів свійським тваринам. Також читайте, що у Дніпрі члени наглядової ради Ялтинської Європейської Стратегії YES зустрілися зі студентами.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.