RU
Головна
Область
09:08, 15 Вересня
Информатор UA

Интро

Ввечері 14 вересня росіяни здійснили серію ракетних ударів по Кривому Рогу. В результаті сильно пошкодили гідротехнічні споруди - рівень води в річці Інгулець почав стрімко збільшуватися, а в деяких районах зникло водопостачання. Рівень води збільшився від 1 до 2 метрів. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, - передає Інформатор. "За уточненими даними, били росіяни ракетами  «Кинджал» та  «Іскандер». Рівень води в річці падає. Підтоплені 112 приватних будинків та подвір’їв. Люди евакуйовані. Через ракетний удар пошкоджені кілька водоводів. У Софіївський громаді без води майже 5 000 людей. Відновлювальні роботи тривають", - написав він.  Голова військової адміністрації Кривого Рогу розповів, як саме вдалося запобігти потопу. За його словами, для усунення аварії вночі провели контрольовані підриви греблі, щоб збільшити пропускну спроможність річки та проводили інженерні роботи. Ліквідація наслідків "прильотів" ще триває, але потік води в Інгульці зменшився і її рівень почав спадати. У районах, де досі немає води, її обіцяють дати у другій половині дня. Станом на 8:40 рівень води в річці знизився на 40 сантиметрів. Це підтвердив Валентин Резніченко.  Крім цього вночі ворог атакував Нікопольський район. "Нікопольський район ворог обстріляв 5 разів за ніч. Минулося без постраждалих. У Марганецькій громаді пошкоджена лінія електропередач. Без світла понад 700 родин. Енергетики лагодять. Нікополь росіяни накривали вогнем 4 рази. Атакували «Градами» і дроном-камікадзе. Пошкоджені з 10 приватних будинків, 114 панелей сонячної електростанції, санаторій та 2 місцеві підприємства", - повідомив голова Дніпропетровської ОВА. Раніше ми писали, що сили ППО збили над Дніпропетровською областю 7 російських крилатих ракет. Також читайте, як в Дніпропетровській області минула 200-та доба вторгнення рф в Україну. Окрім того, Борис Філатов відреагував на ракетну атаку по центру Дніпра на День міста.

"Усю ніч боролися з наслідками ракетного удару по Кривому Рогу": рівень води в Інгульці піднявся до 2 метрів

Читать на русском

Рівень води продовжує знижуватись

Читать на русском
"Усю ніч боролися з наслідками ракетного удару по Кривому Рогу": рівень води в Інгульці піднявся до 2 метрів

Рівень води продовжує знижуватись

Ввечері 14 вересня росіяни здійснили серію ракетних ударів по Кривому Рогу. В результаті сильно пошкодили гідротехнічні споруди - рівень води в річці Інгулець почав стрімко збільшуватися, а в деяких районах зникло водопостачання.

Рівень води збільшився від 1 до 2 метрів. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, - передає Інформатор.

"За уточненими даними, били росіяни ракетами  «Кинджал» та  «Іскандер». Рівень води в річці падає. Підтоплені 112 приватних будинків та подвір’їв. Люди евакуйовані. Через ракетний удар пошкоджені кілька водоводів. У Софіївський громаді без води майже 5 000 людей. Відновлювальні роботи тривають", - написав він. 

Голова військової адміністрації Кривого Рогу розповів, як саме вдалося запобігти потопу. За його словами, для усунення аварії вночі провели контрольовані підриви греблі, щоб збільшити пропускну спроможність річки та проводили інженерні роботи. Ліквідація наслідків "прильотів" ще триває, але потік води в Інгульці зменшився і її рівень почав спадати. У районах, де досі немає води, її обіцяють дати у другій половині дня.

Станом на 8:40 рівень води в річці знизився на 40 сантиметрів. Це підтвердив Валентин Резніченко. 

Крім цього вночі ворог атакував Нікопольський район.

"Нікопольський район ворог обстріляв 5 разів за ніч. Минулося без постраждалих. У Марганецькій громаді пошкоджена лінія електропередач. Без світла понад 700 родин. Енергетики лагодять. Нікополь росіяни накривали вогнем 4 рази. Атакували «Градами» і дроном-камікадзе. Пошкоджені з 10 приватних будинків, 114 панелей сонячної електростанції, санаторій та 2 місцеві підприємства", - повідомив голова Дніпропетровської ОВА.

Раніше ми писали, що сили ППО збили над Дніпропетровською областю 7 російських крилатих ракетТакож читайте, як в Дніпропетровській області минула 200-та доба вторгнення рф в Україну. Окрім того, Борис Філатов відреагував на ракетну атаку по центру Дніпра на День міста.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.