RU
Головна
Дніпро
21:10, 25 Січня
Информатор UA

Интро

У четвер, 19 січня, в Дніпрі на проспекті Петра Калнишевського сталася ДТП. Мікроавтобус вдарив припаркований Renault Kangoo, після чого поїхав. Це сталося приблизно о 18:00. Про це Інформатору розповів власник Renault, Денис. Сам чоловік в машині не перебував. Йому про аварію розповіли очевидці. За їхніми словами, це була маршрутка №31. Проте номер авто ніхто не запам'ятав. Саме тому Денис розшукує свідків аварії. Якщо ви бачили ДТП, зняли її на свій відеореєстратор, або знаєте, хто бачив зіткнення, то, будь ласка, повідомте про це на номер: (095) 198-09-25. Раніше ми також писали, що на трасі у Дніпропетровській області Daewoo зіткнувся з Ford та злетів з мосту. Постраждали двоє людей. Окрім того, у Дніпрі нетверезий водій ВАЗ тікав від поліції. Він збив правоохоронця та потрапив у ДТП. Повідомляли ми і про те, що на Слобожанському проспекті зіштовхнулися Ford і волонтерська швидка. Постраждали троє людей. 

В Дніпрі на Калнишевського мікроавтобус вдарив припаркований Renault та поїхав: потрібна допомога свідків

Читать на русском

Читать на русском
В Дніпрі на Калнишевського мікроавтобус вдарив припаркований Renault та поїхав: потрібна допомога свідків
Потрібна допомога свідків

У четвер, 19 січня, в Дніпрі на проспекті Петра Калнишевського сталася ДТП. Мікроавтобус вдарив припаркований Renault Kangoo, після чого поїхав. Це сталося приблизно о 18:00.

Про це Інформатору розповів власник Renault, Денис.

Сам чоловік в машині не перебував. Йому про аварію розповіли очевидці. За їхніми словами, це була маршрутка №31. Проте номер авто ніхто не запам'ятав. Саме тому Денис розшукує свідків аварії. Якщо ви бачили ДТП, зняли її на свій відеореєстратор, або знаєте, хто бачив зіткнення, то, будь ласка, повідомте про це на номер: (095) 198-09-25.

Раніше ми також писали, що на трасі у Дніпропетровській області Daewoo зіткнувся з Ford та злетів з мосту. Постраждали двоє людей. Окрім того, у Дніпрі нетверезий водій ВАЗ тікав від поліції. Він збив правоохоронця та потрапив у ДТП. Повідомляли ми і про те, що на Слобожанському проспекті зіштовхнулися Ford і волонтерська швидка. Постраждали троє людей. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.